Bogactwo doświadczeń daje bogatą przyszłość
– obozy, kolonie, zimowiska, wycieczki szkolne

pn-pt: 9-17
wg stawki operatora
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarcząpod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych
Znajdujesz się tu: Strona główna » Dla Rodziców

Dla Rodziców

Dziękujemy, że zjawiłeś się na tej stronie. Została stworzona z myślą o Tobie, abyś miał pewność, że posiadasz wszystkie niezbędne informacje związane z wyjazdem Twojego dziecka na kolonie i obozy letnie oraz zimowiska. 

Wiedz, że opiekunowie, instruktorzy i kierownicy wyjazdów, których od nas otrzymujesz, to przede wszystkim sprawdzeni ludzie, na których zawsze możemy polegać. Znajdujemy się w gronie nielicznych organizatorów, którzy znają każdego opiekuna, a co więcej pracują z nimi na co dzień podczas zajęć z młodzieżą (sportowych, tanecznych, także z zakresu motywacji), ale również w placówkach pomocy społecznej. Jesteśmy zgraną ekipą, organizujemy wspólnie niezliczone ilości warsztatów dla dzieci i młodzieży, wspólnie pracujemy nad programami naszych obozów i każdy angażuje się na min 100%.

Twoje bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie jest najważniejsze. Dlatego zawsze uważnie dobieramy do naszego zespołu nowe osoby, których pasją są wyjazdy i organizacja czasu uczestnikom. Sprawimy, że będziesz doskonale się bawić, korzystając z każdej chwili w aktywnym i kreatywnym duchu. Czas planujemy bogato w atrakcje i niespodzianki, przy czym zawsze towarzyszą nam tylko pozytywne emocje. Na każdym naszym obozie poza kierownikiem, który oczywiście sprawuje pieczę nad całością, jest osoba z ramienia organizacji, która dodatkowo pomaga i koordynuje działania obozowe.