Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1600
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarcząpod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych


Drodzy Rodzice,

wobec zapytań o wycieczki i obozy zaplanowane na sezon letni 2020 r., informujemy, że obecnie nie istnieją przyczyny, które powodowałyby konieczność odwołania jakiejkolwiek imprezy turystycznej. Na tę chwilę, realizacja wyjazdów w sezonie letnim 2020 r. jest niezagrożona. Mając jednak na uwadze aktualnie wprowadzony w Polsce stan zagrożenia epidemicznego związany z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, pragniemy zapewnić, że firma Camport stale monitoruje sytuację epidemiczną w kraju oraz pozostaje w kontakcie ze służbami sanitarno-epidemiologicznymi. W przypadku konieczności odwołania określonej imprezy turystycznej ze względu na zagrożenie dla zdrowia uczestników, nasza firma niezwłocznie o tym Państwa poinformuje.

Jednocześnie cały czas obserwujemy sytuację epidemiczną w Polsce oraz na całym świecie; w szczególności uważnie przypatrujemy się wszystkim działaniom i zaleceniom wydawanym przez państwowe organy, zwłaszcza przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Robimy to przede wszystkim w poczuciu odpowiedzialności za Naszych Klientów oraz wszystkich Uczestników organizowanych przez nas wycieczek i obozów.  Zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa dla dzieci i młodzieży, w tym bezpieczeństwa zdrowotnego, od zawsze było naszym priorytetem!

Gdyby względy bezpieczeństwa uniemożliwiały organizację jakiegokolwiek wyjazdu, zostaną Państwo o tym poinformowani w odpowiednim czasie. Jednocześnie przypominamy, że jesteśmy jedyną firmą na rynku, która w cenie każdego wyjazdu, bez dodatkowych opłat, oferuje ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Ubezpieczenie to obejmuje nieszczęśliwe wypadki i zdarzenia losowe, które uniemożliwiają udział dziecka w imprezie turystycznej, w tym zachorowanie na koronawirusa. Szczegółowe warunki rezygnacji znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia, dostępnych na stronie:

>> Parasol Ochronny Camport <<

Oczywiście jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji, jeśli pojawią się pytania lub jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami. Jak zawsze z chęcią porozmawiamy (zadzwoń na naszą infolinię: 792 777 771) lub napisz do nas: support@camport.pl.

Zachęcamy również do zapoznania się z rządowym poradnikiem dla podróżnych

>> Poradnik dla podróżnych oraz organizatorów turystyki <<

Drodzy Rodzice, życzymy Wam najlepszej energii, my działamy dalej, jak zawsze na #maxmocy! Kochani Camportwicze, ruszajmy razem na podbój wakacji! Wskakujcie do Camportowa po najlepszą wakacyjną przygodę! Czekamy na Was!

 
#przytulkaj #wtulkaj #idziemywdobre na #maxmocy