Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1600
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarcząpod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Część z Państwa uczestniczyła już wielokrotnie w naszych spotkaniach online – webinarach. Przed każdym sezonem realizujemy cykl webinarów, podczas których rozmawiamy o kwestiach bezpieczeństwa Państwa dzieci. Wiemy, że są one dla Państwa ważne i mają Państwo dużo pytań dotyczących sezonu.  Nasze spotkania zawsze umożliwiają nam omówienie wszystkich ważnych zagadnień. Między innymi przedstawimy, jak przygotowane są nasze ośrodki oraz transporty, którymi podróżować będą nasi Camportowicze. Opowiadamy, w jaki sposób zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Dla każdego turnusu realizowany jest niezależny webinar - spotkanie online. Mogą w nim uczestniczyć osoby, które dokonały zapisu na dany turnus. 
 
Przekazanie Państwu szczegółowych informacji jest dla nas bardzo ważne, bo dzięki temu zawsze rozwiewamy wszelkie wątpliwości, które czasami się pojawiają. W obecnym sezonie otrzymaliśmy oficjalne zielone światło, sezon działa, dlatego z energią i konsekwentnie realizujemy nasz plan na wakacje na #maxmocy. Wkroczyliśmy w nową wakacyjną rzeczywistość. Obecne wakacje realizujemy na #maxMOCY bo wszystkim naszym Camportowiczom należy się odpoczynek, świeże powietrze, nowe znajomości i najlepsza zabawa pod słońcem! 

Pozostajemy w kontakcie! #przytulkaj z nami  lato 2020 na #maxMOCY