Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1600
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Obozy Młodzieżowe, zimowe 2021

Okres ferii 2021 zimowych to czas, kiedy nasza młodzież i najmłodsi myślą o wolnym od szkoły, śniegu, beztroskiej zabawie na stoku jeżdżąc na nartach czy snowboardzie. W spełnieniu tych oczekiwań sprostują organizatorzy wypoczynku, którzy dokładają wszelkich starań, aby był to niezapomniany czas spędzony w gronie rówieśników i w aktywny sposób. Oferta obozów zimowych na polskim rynku turystycznym z roku na rok jest bogatsza i atrakcyjniejsza. Znajdziemy w niej głównie obozy snowboardowe i narciarskie dla dzieci i młodzieży, które cieszą się największym zainteresowaniem.
 

Obozy narciarskie dla początkujących i zaawansowanych

Obózy narciarski przeznaczone jest zarówno dla dzieci od 7 do 12 roku życia, jak i dla młodzieży między 12, a 18 rokiem. Zimowiska z nartami to niezwykła przygoda, a potwierdzić to może każdy zapalony narciarz. Narciarstwo jako jeden z najstarszych zimowych sportów pozytywnie wpływa na rozwój mięśni i stabilizację od wielu lat. Pod okiem profesjonalnych instruktorów postępy poczyni zarówno zaawansowany sportowiec jak i osoba, która stawia swoje pierwsze kroki na stoku.
 

Obozy snowboardowe dla dzieci i młodzieży

Obóz snowboardowy, zazwyczaj kojarzone są z młodzieżą skaczącą niezwykłe akrobacje. Niewątpliwie, jazda na snowboardzie jest niezwykle efektowna, jednak przypisywanie tego sportu tylko pod młodzież jest błędem. Deski snowboardowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem również wśród dzieci. Mimo, iż sport ten jest stosunkowo świeżą aktywnością, ma już swoją dość sporą grupę zaawansowanych użytkowników. Jeśli jednak, ktoś początkujący, kto nigdy nie miał wcześniej kontaktu z deską, chciałby sprawdzić swoich sił w tym sporcie, to zawsze można się sprawdzić jadąc na ferie zimowe.
 

Ferie zimowe, zimowiska dla aktywnych

Wypoczynek zimowy odgrywa dużą rolę w rozwoju dzieci i młodzieży, a także odreagowanie od stresów związanych ze szkołą. Kolonie zimowe skłaniają uczestników do aktywności fizycznej, wesołego wypoczynku na świeżym powietrzu, nauki nowych umiejętności, a także dostarczają dużo emocji i adrenaliny.
Wysiłek aktywny jest szczególnie istotny właśnie w tym okresie, gdzie krótsze dni i mniej sprzyjająca pogoda pokaźnie ograniczają aktywności na świeżym powietrzu.


Pewnie myślicie już o obozach zimowych 2021? Dołożymy wszelkich starań, aby to były równie udane ferie, które zapamiętacie na zawsze 😊 Z roku na rok urozmaicamy nasze obozy, aby były jeszcze bardziej atrakcyjne dla naszych obozowiczów.