Zadzwoń 792777771pon.-pt.: 900-1700
sb.-nd.: nieczynne
Administratorem Twoich danych jest Anna Gościniak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Camport Anna Gościniak KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

ZESPÓŁ CAMPORT / BIURO

Anna Madajska 
Anna GościniakWłaściciel
Marta RostkowskaDyrektor Administracyjny
Wykształcenie: Obecnie studiuję Zarządzanie o profilu międzynarodowym na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Z zawodu jestem Architektem Krajobrazu i Florystą.

Zaintersowania: W naszej firmie pochłania mnie realizacja działań twórczych, ale lubię popracować też „lewą półkulą”.
Na co dzień jestem w stanie udowodnić, że każdy człowiek jest kreatywny, musi sobie tylko przypomnieć jak to robić.
Mam kilka autorskich sposobów 😉
Przez 7 lat tworzyłam ogrody i wystawy roślin w Krakowie łącząc to z pracą wychowawcy w sezonach letnich i zimowych.
To pozwalało mi rozwijać i przekazywać moją pasję taneczną i snowboardową. Doświadczenie zdobyte przez lata wykorzystuje uczestnicząc całym sercem w naszych Campach. Zamieniam się wtedy w „Ciocię Szemi” 😊

Lubię też czasem założyć trapery i pić gorzką kawę w schronisku.

Ulubiony cytat: Ulubiony Cytat:  Bliższe są mi kolory, kształty i faktury , o tym mogłabym pisać bez końca 😊 Ulubionym cytatem podzielę się na żywo. To zawsze są inspirujące rozmowy 😊

 
Angelika SzemrajDyrektor Kreatywny
Patrycja PamułaObsługa klienta


 


Campy:
 • Camp - FIT ODCHUDZANIE
 • Camp PIŁKARSKI GIRLS / FOOTBALL GIRLS
 • CAMP SPORTOWY
 • CAMP PIŁKARSKI
 • CAMP PIŁKARSKI JUNIOR
 • CAMP FIT TIME
Karolina Pawlikowska

ZESPÓŁ CAMPORT / OBOZY / KIEROWNICY


Campy:
 • WINTER CAMP SNOWBOARD - DZIECI
 • WINTER CAMP SNOWBOARD - MŁODZIEŻ
 • Camp GÓRSKI CHILLI CAMP
 • CAMP ART/TE - TEATRALNY
 • CAMP CHILL – CHILLI CAMP
Sławomir WitkowskiOpiekun
Ta praca przede wszystkim uwrażliwia mnie na wychowanie młodego człowieka. Chcę dawać młodzieży z którą pracuję jak najlepsze wsparcie w radzeniu sobie z problemami i życiem. Najbardziej cieszę się, kiedy przekazuję im coś wartościowego i w ciągu roku piszą do mnie, jak bardzo im pomogłem. Wtedy wiem, że to wszystko ma sens. Uwielbiam się dzielić swoją pasją i energią. Pokazywać im jak mądrze i pięknie można żyć.
Campy:
 • CAMP SPORTOWY
 • CAMP ART/TE - TEATRALNY
 • CAMP CHILL – CHILLI CAMP
Mateusz WróblewskiKierownik obozu
Praca wychowawcy daje mi przede wszystkim mnóstwo radości i satysfakcji. Stwarza możliwość poznania wspaniałych młodych ludzi, którzy nierzadko mnie inspirują i motywują. Podczas warsztatów staram się jak najlepiej przekazać dzieciakom swoją wiedzę, przede wszystkim poprzez zabawę. Moim celem w byciu wychowawcą jest zapewnienie dzieciom poczucia bezpieczeństwa, a także pokazanie, że każdy z nich jest wyjątkowy. W pracę z dziećmi angażuję się zawsze całym sercem i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej.
Campy:
 • CAMP EKSPERYMENT
Aleksandra KosowskaZ-ca Kierownika obozu
Pamiętam, że jako dziecko, co roku jeździłam na różnego typu obozy. Od gór po morze, od tenisa po taniec czy pływanie. Bardzo to lubiłam, w tym wszystkim zawsze trafiłam na fantastycznych wychowawców z zapałem, z pasją, pobudzających nas do działania. Dawali z siebie 110% by na naszych buziach zawsze był uśmiech i brak tęsknoty za domem. Wiem jak bardzo nasze uśmiechy dodawały im energii do działania. Już wtedy wiedziałam, że chcę zostać wychowawcą na letnich obozach. Chce dawać radość, szczęście, wsparcie, dobre słowo — najbardziej zawsze doceni to dziecko, które da nam to samo nawet o tym nie wiedząc. Jak byłam dzieckiem to moja Mama mawiała. ”Gdy jesteś na obozie i nie dzwonisz to jest dla mnie najlepsza wiadomość bo wiem że się dobrze bawisz i nie masz czasu na telefony do domu”
Campy:
 • CAMP GIRLS
 • CAMP PROJEKTANTKA
Marta PieluszyńskaKierownik obozu

Campy:
 • Camp PIŁKARSKI GIRLS / FOOTBALL GIRLS
 • CAMP SPORTOWY
 • CAMP CHILL – CHILLI CAMP
 • CAMP ODKRYWCA
 • CAMP PIŁKARSKI
Martyna GardyjaszKierownik obozu

ZESPÓŁ CAMPORT / OBOZY / WYCHOWAWCY

Kacper KaczorOpiekun (N)
Wojciech PiekarskiOpiekun (N)
Jestem studentką Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, która uwielbia pracę z dziećmi i sprawia jej to dużo radości oraz pozytywnej energii. Spędzony czas z dzieciakami pozwala mi się rozwijać i sprawiać by stać się lepszym człowiekiem. Chcę by moi podopieczni czuli się ze mną bezpiecznie oraz by widzieli we mnie nie tylko wychowawcę, ale dobrego przyjaciela, któremu będą mogli powiedzieć co ich trapi, cieszy lub denerwuje. Będziemy korzystać z każdego dnia na 100% i pragnę pokazać, że w dzisiejszych czasach można nauczyć się świetnie bawić bez urządzeń elektronicznych.
Katarzyna GrzegrzółkaOpiekun (N)
Małgorzata KarpyszynOpiekun (N)
Postanowiłam zostać wychowawcą, ponieważ od zawsze uważałam, że od dzieci można nauczyć się najwięcej. Ich szczerość, dobroć i szczęście wymalowane na buzi, nauczyły mnie każdego dnia, być lepszym człowiekiem. Dzięki nim mam więcej pokory, jestem bardziej spontaniczna i ciekawa nowych wyzwań, jak i doceniam bardziej proste, codzienne rzeczy. Relacje z dziećmi w sezonie są dla mnie o tyle ważne, że z każdej z nich, wyciągam inną lekcję. Dzięki nim, staję się tym, kim chcę być w przyszłości - lepszą wersją siebie.
Campy:
 • CAMP GIRLS
 • Camp KIDS POWER
 • CAMP PROJEKTANTKA
Paulina DurajOpiekun
Zostałam wychowawcą, ponieważ uwielbiam zabawę z kreatywnymi wulkanami energii. Sprawia mi niesamowitą radość dzielenie się pasjami (tańcem, rysunkiem, zamiłowaniem do filmu i literatury) z dziećmi i obserwowanie jak one same zaczynają się rozwijać w kreatywnej sferze. Moim celem jest odkrywać świat na nowo wraz z uczestnikami i wnosić do niego jeszcze więcej radochy 🤗
Marianna SusełOpiekun (N)
Uwielbiam satysfakcję,radość i pozytywną energię, jaką daje mi praca z dziećmi, ich uśmiech i wdzięczność są czymś niesamowitym! Wspaniale jest móc być częścią ich (najlepszych) wakacji. Dzieci zawsze zaskakują mnie swoją kreatywnością, więc wspaniale jest się od nich uczyć. Ja chciałabym pokazać im, że każdy z nich jest wyjątkowym i świetnym człowiekiem oraz pomagać w budowaniu relacji z innymi uczestnikami :)
Campy:
 • Camp COLORFULL
 • CAMP EASY CHILLI
Katarzyna NowakOpiekun (N)
Podjęłam pracę wychowawcy, by móc nakierowywać dzieci - naszą świetlaną przyszłość - na drogi pełne dobra, piękna, kreatywności i mądrości. Wykonuję swoje obowiązki z czystą przyjemnością i dużym zaangażowaniem, ponieważ sądzę, iż dzieci zasługują na to co najlepsze. Relacja, którą kreujemy na obozie w sezonie letnim jest niezapomnianą lekcją pełną najróżniejszych emocji pojawiających się podczas wspólnie przeżytych chwil. Od naszych pociech uczę się prostoty, obserwacji najdrobniejszych szczegółów, odwagi, uśmiechu i empatii :)
Izabela OstaszewskaOpiekun (N)
Karolina MisiorOpiekun (N)
Marta BrzozowskaOpiekun (N)
Gabriela SacharewiczOpiekun (N)
Małgorzata CiemnaOpiekun (N)
Natalia KaszaOpiekun (N)
Zuzanna KałuziakOpiekun (N)
Klaudia SoszyńskaOpiekun (N)
Alicja KasicaOpiekun (N)
Paulina PiechotaOpiekun (N)
Weronika MaliszewskaOpiekun (N)
Klaudia StrzałaOpiekun (N)
Alicja MorawskaOpiekun
Oliwia SłomianyOpiekun (N)
Jestem wychowawcą, bo czas spędzony z dziećmi nie jest nigdy straconym czasem :) Każdy turnus to nowi ludzie i nowe wyzwania, a przede wszystkim niezapomniane chwile.
Aleksandra AnyżOpiekun
Robię to, żeby się uczyć pracy z bardziej wymagającym człowiekiem niż dorosły, a także po to, żeby móc testować siebie w każdej sytuacji.
Gabriela FrelikOpiekun (N)
Paulina LublewskaOpiekun (N)
Zuzanna SkuzaOpiekun (N)
Julia WięckiewiczOpiekun (N)
Ola WohlertOpiekun (N)
Klaudia ZiembaOpiekun (N)

ZESPÓŁ CAMPORT / OBOZY / ANIMATORZY

Jestem osobą kontaktową oraz rozmowną, więc bardzo lubię pracować z dziećmi i młodzieżą. Z każdej przeprowadzonej rozmowy z uczestnikiem wyciągam lekcje, a także wnioski. Uczę się od nich empatii, ciekawości świata oraz wrażliwości. Natomiast chciałbym im przekazać, że należy się cieszyć każdym dniem oraz doceniać wszystkich ludzi, którzy nas otaczają.
Filip DrygalskiAnimator
To co robię na campach sprawia mi ogromną radość, sama czerpię przyjemność z wykonywanych zadań tak jak uczestnicy. Bardzo lubię czas spędzony w gronie dzieci, ponieważ są one ogromnie błyskotliwe i bardzo szczere. Potrafią cieszyć się z tych, pozornie, najmniejszych rzeczy - jest to cecha, której często brakuje osobom dorosłym. Bardzo chciałabym je zarazić ciekawością do świata i zadawania pytań oraz dążenia do swoich marzeń, tak aby w przyszłości były jedynie celami na liście do zrobienia. Jeśli tylko odpowiednio spojrzymy jesteśmy w stanie wiele wyciągnąć z pracy z dziećmi do typowego, życia codziennego.
Kinga LamekAnimator
Witam, witam i o zdrowie pytam! Zajmuje się dziećmi dal nauki, ich oraz mojej. Jestem animatorem gdyż praca z młodzieżą, jest rzeczą wspaniałą, dużo uczącą oraz praca z ludźmi jest moją pasją. Relacja z Camportowiczami jest rzeczą fantastyczną, nowe znajomości, nowe twarze, relacje oraz zabawa, to właśnie może zagwarantować spotkanie z młodzieżą w lato. Każdy człowiek zaskakuje, jedni potrafią śpiewać, drudzy tańczyć, a trzeci rzeczy o których nikomu z nas się nie śniło. Sam pragnę nauczyć moich podopiecznych wszystkiego co potrafię o sztuce coplayu, o zagadkach magi karcianej, kosmosu czy śpiewaniu. Na pewno nie będziecie mieli ze mną nudy!
Bartosz KlonowskiAnimator
Maja SowińskaAnimator
Maja NosekAnimator
Maciej PomorskiCamp TEAM

ZESPÓŁ CAMPORT / OBOZY / FOTOGRAFOWIE

Dominik BliszkiewiczFotograf
Praca na camporcie jest dla mnie niesamowitym wyzwaniem i źródłem nowych doświadczeń. Dzięki pozytywnej energii oraz rodzinnej atmosferze, która tam panuje, wyjazdy są dla mnie jednymi z najszczęśliwszych momentów. Najlepsze wspomnienia powstają właśnie na camporcie.
Agata KalkowskaFotograf
Wykształcenie: Uczeń 3 klasy XXII Liceum Ogólnokształcącego im. José Martí

Zainteresowania: Jestem człowiekiem ciekawym świata. Jest niewiele rzeczy, którymi bym się nie interesował. Moją największą pasją jest fotografia. Jest to sztuka, dzięki której mogę opisać otaczającą mnie rzeczywistość, co uwielbiam robić! Oprócz tego nie pogardzę dobrą lekturę lub jakąś piosenką, szczególnie tą starszą (lub jeszcze starszą!). 

Ulubiony cytat: "Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop. Zobacz najpierw, w co wskoczyłeś. " 
Filip NaumienkoFotograf
Iga SzemrajSocial media
Michał DrygasFotograf

ZESPÓŁ CAMPORT / OBOZY / LOGISTYCY

Aleksander SurowieckiLogistyk
Carpe diem - będę uczył dzieci czerpać radość z każdego dnia. Jest to szansa zapewnienia im niezapomnianych wakacji.
Krzysztof LorantyLogistyk
Jakub WołczykLogistyk
Konrad OpałkaLogistyk
Michał ZacharskiLogistyk

Campy:
 • CAMP CHILL – CHILLI CAMP
 • Camp PRZYGODA – NAMIOTY
 • CAMP PIŁKARSKI JUNIOR
Gabriela WanatOpiekun (N)