ZESPÓŁ CAMPORT / BIURO

Anna Madajska 
Anna GościniakWłaściciel
Patrycja PamułaObsługa klienta | Logistyka


 


Campy:
  • Camp - FIT ODCHUDZANIE
  • Camp PIŁKARSKI GIRLS / FOOTBALL GIRLS
  • CAMP SPORTOWY
  • CAMP PIŁKARSKI
  • CAMP PIŁKARSKI JUNIOR
  • CAMP FIT TIME
Karolina PawlikowskaDział realizacji projektów | Marketing
Klaudia MatyniaDział HR

Campy:
  • CAMP PIŁKARSKI JUNIOR
  • CAMP SURVIVAL ADVENTURE
  • CAMP CHILL – CHILLI CAMP
Gabriela WanatSocial media
Aleksandra SajnógWsparcie biura
Maria WitosławskaWsparcie biura

ZESPÓŁ CAMPORT / OBOZY / WYCHOWAWCY

Kacper KaczorOpiekun
Wojciech PiekarskiOpiekun
Małgorzata KarpyszynOpiekun (N)
Od dzieci można się wiele nauczyć i są szczere. Uważam, że wakacje z dziećmi będą pełne doświadczeń i przygód
Wiktoria KaczorOpiekun
Podjęłam pracę wychowawcy, by móc nakierowywać dzieci - naszą świetlaną przyszłość - na drogi pełne dobra, piękna, kreatywności i mądrości. Wykonuję swoje obowiązki z czystą przyjemnością i dużym zaangażowaniem, ponieważ sądzę, iż dzieci zasługują na to co najlepsze. Relacja, którą kreujemy na obozie w sezonie letnim jest niezapomnianą lekcją pełną najróżniejszych emocji pojawiających się podczas wspólnie przeżytych chwil. Od naszych pociech uczę się prostoty, obserwacji najdrobniejszych szczegółów, odwagi, uśmiechu i empatii :)
Izabela OstaszewskaOpiekun
Marta BrzozowskaOpiekun
Gabriela SacharewiczOpiekun (N)
Małgorzata CiemnaOpiekun (N)
Marta OlkuskaOpiekun
Natalia KaszaOpiekun (N)
Zuzanna KałuziakOpiekun
Klaudia SoszyńskaOpiekun
Gabriela GrotowskaOpiekun
Klaudia StrzałaOpiekun
Alicja MorawskaOpiekun
Robię to, żeby się uczyć pracy z bardziej wymagającym człowiekiem niż dorosły, a także po to, żeby móc testować siebie w każdej sytuacji.
Gabriela FrelikOpiekun
Julia AndruszkiewiczOpiekun
Natalia MikołajczykOpiekun
Witam, witam i o zdrowie pytam! Zajmuje się dziećmi dal nauki, ich oraz mojej. Jestem animatorem gdyż praca z młodzieżą, jest rzeczą wspaniałą, dużo uczącą oraz praca z ludźmi jest moją pasją. Relacja z Camportowiczami jest rzeczą fantastyczną, nowe znajomości, nowe twarze, relacje oraz zabawa, to właśnie może zagwarantować spotkanie z młodzieżą w lato. Każdy człowiek zaskakuje, jedni potrafią śpiewać, drudzy tańczyć, a trzeci rzeczy o których nikomu z nas się nie śniło. Sam pragnę nauczyć moich podopiecznych wszystkiego co potrafię o sztuce coplayu, o zagadkach magi karcianej, kosmosu czy śpiewaniu. Na pewno nie będziecie mieli ze mną nudy!
Bartosz KlonowskiOpiekun (N)
Anna WiśniewskaOpiekun

ZESPÓŁ CAMPORT / OBOZY / ANIMATORZY

To co robię na campach sprawia mi ogromną radość, sama czerpię przyjemność z wykonywanych zadań tak jak uczestnicy. Bardzo lubię czas spędzony w gronie dzieci, ponieważ są one ogromnie błyskotliwe i bardzo szczere. Potrafią cieszyć się z tych, pozornie, najmniejszych rzeczy - jest to cecha, której często brakuje osobom dorosłym. Bardzo chciałabym je zarazić ciekawością do świata i zadawania pytań oraz dążenia do swoich marzeń, tak aby w przyszłości były jedynie celami na liście do zrobienia. Jeśli tylko odpowiednio spojrzymy jesteśmy w stanie wiele wyciągnąć z pracy z dziećmi do typowego, życia codziennego.
Kinga LamekAnimator
Maja NosekAnimator

ZESPÓŁ CAMPORT / OBOZY / FOTOGRAFOWIE

Dominik BliszkiewiczFotograf
Praca na camporcie jest dla mnie niesamowitym wyzwaniem i źródłem nowych doświadczeń. Dzięki pozytywnej energii oraz rodzinnej atmosferze, która tam panuje, wyjazdy są dla mnie jednymi z najszczęśliwszych momentów. Najlepsze wspomnienia powstają właśnie na camporcie.
Agata KalkowskaFotograf
Wykształcenie: Uczeń 3 klasy XXII Liceum Ogólnokształcącego im. José Martí

Zainteresowania: Jestem człowiekiem ciekawym świata. Jest niewiele rzeczy, którymi bym się nie interesował. Moją największą pasją jest fotografia. Jest to sztuka, dzięki której mogę opisać otaczającą mnie rzeczywistość, co uwielbiam robić! Oprócz tego nie pogardzę dobrą lekturę lub jakąś piosenką, szczególnie tą starszą (lub jeszcze starszą!). 

Ulubiony cytat: "Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop. Zobacz najpierw, w co wskoczyłeś. " 
Filip NaumienkoFotograf
Iga SzemrajSocial media

ZESPÓŁ CAMPORT / OBOZY / LOGISTYCY

Jakub WołczykLogistyk
Maja SowińskaLogistyk