Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1600
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarcząpod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych
Zespół Biurowy Camport

tworzymy najlepsze wspomnienia

Camport Team

Nasza kadra to zespół ludzi, których cechuje odpowiedzialność, pozytywne nastawienie, zaangażowanie, pasja i zapał na min 100%.

Nasz wieloetapowy proces rekrutacji jest wymagający, ale niezbędny, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych uczestników. 

Pozostają z nami i współpracują, tworząc firmę Camport, wyjątkowi ludzie, z czego jesteśmy dumni i możemy pochwalić się najlepszą kadrą w Polsce. 

Kadrę dobieramy bardzo starannie i wyjątkowo, każdego roku dołączają do naszego zespołu nowe osoby, w roku 2017  do kadry dołączyło blisko 40 nowych osób wyselekcjonowanych z ponad 800 zgłoszeń, w bieżącym roku do kadry dołączyło kolejnych 30 osób wyselekcjonowanych z blisko 600 zgłoszeń. Każda osoba przechodzi obowiązkowe kilkudniowe wyjazdowe szkolenie oraz musi perfekcyjnie znać cały system wewnętrznych procedur i standardów firmy Camport. Nasza cała kadra przechodzi systematycznie szkolenia uzupełniające wiedzę, z psychologii, komunikacji, budowania relacji i bezpieczeństwa. 
 
Kadra Camport Podczas Szkolenia

26.05-30.06.2020

W sezonie 2020 do naszego grona dołączyło 21 wspaniałych, empatycznych, pełnych pasji i zaangażowania ludzi. Bezpieczeństwo - to słowo zawsze jest na pierwszym miejscu w naszych procedurach, ale w tym roku nabrało podwójnej mocy! Nasze wewnętrzne procedury, plus obostrzenia i zasady, z którymi musieliśmy się zmierzyć były niełatwym zadaniem dla tegorocznych kandydatów. Chcąc uczestniczyć w obozach jako kadra wychowawców, każdy musiał przejść dodatkowe szkolenie, ktore zostało poszerzone o bloki tematyczne związane z wytycznymi dla organizatorów turystyki względem obostrzeń sanitarnych. Kadra spisała się na medal, a nawet dwa medale! Dzieki tak zaostrzonym procedurom nasze obozy były bezpieczne, a radość wakacyjnych chwil zostanie w pamięci na długo!

ART OF TEACHING MASTER EDUCATOR MAJ 2019

Bezpieczeństwo i dobra zabawa wynika w dużej mierze z przygotowania, przedstawienia informacji oraz nastawienia. Tak uczestników jak i wychowawców. Jak zadbać o dobre nastawienie i zaufanie uczestnika? Było to jedno z zagadnień tego szkolenia.

13-14.04.2019 r.

Jedno z kolejnych szkoleń Art of Master Teaching Educator. Niedawono rekrutowana kadra przeszła z nami szkolenie uzupełniające. Głównym tematem szkolenia było zapoznanie się z procedurami oraz budowanie relacji uczestnik-wychowawca. Więcej informacji.

2-7.10.2018r.

Szkolenie Art of Teaching - Master Edukator 

Kadra Camport z Certyfikatami
Kadra Camport Ze Szkolenia 2018

27.04-30.04.2018r.

SZKOLENIE KADRY CAMPORT / 27.04-30.04.2018R. / BUKOWINA TATRZAŃSKA

Na zdjęciu nasza kadra, która będzie się opiekowała, animowała i dbała o bezpieczeństwo uczestników w sezonie letnim 2018. 

4 dniowe szkolenie odbyło się w Bukowinie Tatrzańskiej w ośrodku Grand Stasinda. 

Ogólny zakres tematyczny: 

  • procedury i standardy w firmie Camport,
  • szacunek, tolerancja, akceptacja,
  • relacje w grupie,
  • zasady bezpieczeństwa, 
  • animacje i jakość zajęć

29.05-02.06.2017r.

Na zdjęciu część zespołu Camport podczas 4 dniowego szkolenia kadry w Jantarze w terminie 29.05-02.06.2017r. 

Kadra szkoliła się m.in. z:

  • procedur i standardów w firmie Camport,
  • budowania relacji,
  • zasad bezpieczeństwa,
  • działań animacyjnych,
  • zagadnień z zakresu komunikacji. 
Kadra Camport Nad Morzem