Camport Team

O tym jak i dlaczego szkolimy kadrę

Szkolenia Kadry Camport

Nasza kadra to zespół ludzi, których cechuje odpowiedzialność, pozytywne nastawienie, zaangażowanie, pasja i zapał na min 100%.

Nasz wieloetapowy proces rekrutacji jest wymagający, ale niezbędny, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych uczestników. 

Pozostają z nami i współpracują, tworząc firmę Camport, wyjątkowi ludzie, z czego jesteśmy dumni i możemy pochwalić się najlepszą kadrą w Polsce. 


Kadrę dobieramy bardzo starannie i wyjątkowo, każdego roku dołączają do naszego zespołu nowe osoby, wyselekcjonowane z ponad ok. 600 zgłoszeń. Każda osoba przechodzi obowiązkowe kilkudniowe wyjazdowe szkolenie oraz musi perfekcyjnie znać cały system wewnętrznych procedur i standardów firmy Camport. Nasza cała kadra przechodzi systematycznie szkolenia uzupełniające wiedzę, z psychologii, komunikacji, budowania relacji i bezpieczeństwa. 
 

Zobacz zajaweczki ze szkoleń:


 

 

 

A teraz kilka słów o szkoleniach od 2017 roku!


 

26.06-30.06.2020

W sezonie 2020 do naszego grona dołączyło 21 wspaniałych, empatycznych, pełnych pasji i zaangażowania ludzi. Bezpieczeństwo - to słowo zawsze jest na pierwszym miejscu w naszych procedurach, ale w tym roku nabrało podwójnej mocy! Nasze wewnętrzne procedury, plus obostrzenia i zasady, z którymi musieliśmy się zmierzyć były niełatwym zadaniem dla tegorocznych kandydatów. Chcąc uczestniczyć w obozach jako kadra wychowawców, każdy musiał przejść dodatkowe szkolenie, które zostało poszerzone o bloki tematyczne związane z wytycznymi dla organizatorów turystyki względem obostrzeń sanitarnych. Kadra spisała się na medal, a nawet dwa medale! Dzięki tak zaostrzonym procedurom nasze obozy były bezpieczne, a radość wakacyjnych chwil zostanie w pamięci na długo!


 

ART OF TEACHING MASTER EDUCATOR MAJ 2019

Bezpieczeństwo i dobra zabawa wynika w dużej mierze z przygotowania, przedstawienia informacji oraz nastawienia. Jak zadbać o dobre nastawienie i zaufanie uczestnika? Było to jedno z zagadnień tego szkolenia.


 

13-14.04.2019 r.

Jedno z kolejnych szkoleń Art of Master Teaching Educator. Niedawno rekrutowana kadra przeszła z nami szkolenie uzupełniające. Głównym tematem szkolenia było zapoznanie się z procedurami oraz budowanie relacji uczestnik-wychowawca. Więcej informacji.


 
Kadra Camport z Certyfikatami

2-7.10.2018r.

Szkolenie Art of Teaching - Master Edukator  
Kadra Camport Ze Szkolenia 2018

27.04-30.04.2018r.

SZKOLENIE KADRY CAMPORT / 27.04-30.04.2018R. / BUKOWINA TATRZAŃSKA

Na zdjęciu nasza kadra, która będzie się opiekowała, animowała i dbała o bezpieczeństwo uczestników w sezonie letnim 2018. 

4 dniowe szkolenie odbyło się w Bukowinie Tatrzańskiej w ośrodku Grand Stasinda. 

Ogólny zakres tematyczny: 

  • procedury i standardy w firmie Camport,
  • szacunek, tolerancja, akceptacja,
  • relacje w grupie,
  • zasady bezpieczeństwa, 
  • animacje i jakość zajęć


 
Kadra Camport Nad Morzem

29.05-02.06.2017r.

Na zdjęciu część zespołu Camport podczas 4 dniowego szkolenia kadry w Jantarze w terminie 29.05-02.06.2017r. 

Kadra szkoliła się m.in. z:

  • procedur i standardów w firmie Camport,
  • budowania relacji,
  • zasad bezpieczeństwa,
  • działań animacyjnych,
  • zagadnień z zakresu komunikacji.