Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1600
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarcząpod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

ubezpieczenie kosztów rezygnacji

Parasol Ochronny Camport - gratis

Parasol Ochronny Camport – ubezpieczenie kosztów rezygnacji GRATIS 

Jako pierwsi i jedyni na rynku dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu wprowadziliśmy w standardzie dodatkowe ubezpieczenie „Kosztów  rezygnacji z imprezy turystycznej”

100% ZWROTU KOSZTÓW – DODATKOWE UBEZPIECZENIE OTRZYMUJESZ OD NAS GRATIS

Gwarancja Camport  – czyli zwrot 100% poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej, np. z powodu choroby uczestnika. Daje Ci to pewność i bezpieczeństwo Twojego wyboru.

 Jeśli Twoje dziecko z ważnych przyczyn nie może uczestniczyć w imprezie turystycznej i posiadasz udokumentowanie zaistniałej sytuacji losowej, np. w przypadku:nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, poważnego zdarzenia losowego, bezwzględnie wymagające obecności Ubezpieczonego w miejscu zamieszkania itp. otrzymujesz 100% zwrotu kosztów poniesionych. Naszym ubezpieczycielem i partnerem od spraw ubezpieczenia jest: AXA Towarzystwo ubezpieczeń i Reasekuracji S. A.

Standardowo koszt takiego ubezpieczenia to 3% wartości imprezy turystycznej, czyli około 54 zł.

Zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia – szczegóły dot. ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które otrzymujesz od nas GRATIS na stronie 19 i 20. 

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji – link do ogólnych warunków ubezpieczenia  – ZAPOZNAJ SIĘ