Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1600
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Camport - poznaj swoje korzyści

Gwarancja jakości
Co z nami zyskujesz? Właśnie tutaj w pigułce przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze korzyści. 

1. Wszystko w cenie:

Co to oznacza? Oznacza to, że w cenie jest zawarte: zakwaterowanie, pełne wyżywienie - 3 posiłki plus podwieczorek (śniadania i kolacje stół szwedzki, obiad podawany na półmiskach do stołów, suchy prowiant w drodze powrotnej, napoje w obiekcie przez całą dobę, transport na obóz z wyznaczonych miejsc w Polsce, przejazdy zawsze pod opieką kadry Camport (dot. każdego rodzaju transportu), Co jeszcze? komunikacja - panel zarządzania rezerwacją – np. zaznaczenie wspólnego zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW – patrz niżej, serwis sms – patrz niżej, fotorelacja – patrz niżej, wideorelacja – patrz niżej, opieka medyczna – patrz niżej, wykwalifikowana kadra opiekunów i instruktorów– patrz niżej, dodatkowe atrakcje – patrz niżej, upominki – patrz niżej
Cena nie zawiera: kieszonkowego :) 

2. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji otrzymujesz GRATIS.... Parasol Ochronny Camport – Twoje dziecko nagle zachorowało, a obóz już za chwilę... z nami jesteś bezpieczny. 100% zwrotu kosztów - dodatkowe ubezpieczenie otrzymujesz GRATIS. Daje Ci to pewność i bezpieczeństwo wyboru. Zaczynamy w sezonie letnim 2018 :)

3. Ubezpieczenie NNW

Jako nieliczni posiadamy najwyższą sumę ubezpieczenia NNW – 20000,00 zł , ubezpieczenie zawiera podwyższone ryzyko uprawiania sportów – daje to ochronę w przypadku zwichnięć, skręceń i złamań. Od wielu lat współpracujemy z firmą ubezpieczeniową Uniqua. 

4.Fotorelacja i wideorelacja

Codziennie możesz oglądać od kilkudziesięciu do kilkuset nowych zdjęć z życia obozowego. Zawsze kolejnego dnia do godz. 15 zamieszczamy zdjęcia z dnia poprzedniego. Wideorecję otrzymujesz do 2-3 tygodni po zakończeniu obozu. Mailowo prześlemy do Ciebie link.

5. Serwis SMS

Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy serwis sms , realizujemy go już od 8 lat. Dzięki temu Ty jako Rodzic jesteś zawsze na bieżąco, piszemy o etapach podróży, przypominamy o zbiórkach i innych ważnych zagadnieniach, ale również relacjonujemy pobyt na obozie. 

6. Opieka medyczna

Na obozach jesteśmy pod opieką pielęgniarki... z dużym doświadczeniem. Ponadto dysponujemy własnym transportem – pojazd firmowy, którym koordynator obozowy wraz z opiekunem w sytuacjach nagłych przewozi uczestników do poradni lekarskiej lub szpitala. Oczywiście posiadamy apteczki pierwszej pomocy – zarówno w obiekcie jak i na zajęciach.

7. Najlepsza kadra

Naszą kadrę dobieramy bardzo starannie i wyjątkowo , w ubiegłym roku do kadry dołączyło blisko 40 nowych osób wyselekcjonowanych z ponad 600 zgłoszeń. Każda osoba przeszła obowiązkowe kilkudniowe wyjazdowe szkolenie oraz musiała zdać wewnętrzny egzamin z procedur i standardów firmy Camport. Kadra Camport przechodzi systematycznie szkolenia uzupełniające wiedzę, z psychologii, komunikacji, budowania relacji i bezpieczeństwa.

8. Licencje Organizatora

Jako profesjonalny organizator posiadamy gwarancję ubezpieczeniową TUiR AXA S.A. , jesteśmy organizatorem turystki wpisanym do rejestru Organizatorów przez Marszałka Województwa Łódzkiego pod nr 336, każdy obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty.

9. Komunikacja - kadra biurowa

Aby ułatwić komunikację i przepływ informacji pomiędzy firmą, a państwem... , po rejestracji otrzymujecie dostęp do własnego panelu rezerwacyjnego, dzięki któremu możecie dokonać rezerwacji, podczas dokonywani rezerwacji macie możliwość wybrania miejsca zbiórki wyjazd/powrót, macie wgląd w szczegóły rezerwacji, w tym płatności i faktury, ale możecie również wskazać wspólne zakwaterowanie (np. córka razem z koleżanką). Otrzymujesz również bezpośredni kontakt telefoniczny do opiekuna swojego dziecka oraz kierownika podczas trwania obozu, nasi uczestnicy mają dostęp do swoich telefonów cały czas z wyłączeniem zajęć programowych. W dniu wyjazdu i powrotu infolinia dostępna jest 24h/dobę. 

10. Upominki Camport 

Każdy uczestnik otrzymuje od nas niespodziankę podczas obozu , może to być np. czapka, koszulka, szalik, inny gadżet itd.

11. Dodatkowe atrakcje

Seanse filmowe, dyskoteki, gry planszowe, klocki lego , playstation, basen, konkursy i zabawy integracyjne, laser tag, giga dart, wycieczki (jeśli dotyczą danego programu)

12. Camport Live TV - letnia

Camport TV Live – telewizję na żywo realizujemy podczas obozów letnich . To wejścia spontaniczne, ale również zaplanowane, gdzie głównymi bohaterami są uczestnicy naszych Campów, a Ty oglądasz nas jak hit programowy w telewizji.