Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1600
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Camport - poznaj swoje korzyści

Gwarancja jakości
Co z nami zyskujesz? Właśnie tutaj w pigułce przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze korzyści. 

1. Wszystko w cenie:

Co to oznacza? Oznacza to, że w cenie jest zawarte: zakwaterowanie, pełne wyżywienie - 3 posiłki plus podwieczorek (śniadania i kolacje stół szwedzki, obiad podawany na półmiskach do stołów, suchy prowiant w drodze powrotnej, napoje w obiekcie przez całą dobę, transport na obóz z wyznaczonych miejsc w Polsce, przejazdy zawsze pod opieką kadry Camport (dot. każdego rodzaju transportu), Co jeszcze? komunikacja - panel zarządzania rezerwacją – np. zaznaczenie wspólnego zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW – patrz niżej, serwis sms – patrz niżej, fotorelacja – patrz niżej, wideorelacja – patrz niżej, opieka medyczna – patrz niżej, wykwalifikowana kadra opiekunów i instruktorów– patrz niżej, dodatkowe atrakcje – patrz niżej, upominki – patrz niżej
Cena nie zawiera: kieszonkowego :) 

2. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji otrzymujesz GRATIS.... Parasol Ochronny Camport – Twoje dziecko nagle zachorowało, a obóz już za chwilę... z nami jesteś bezpieczny. 100% zwrotu kosztów - dodatkowe ubezpieczenie otrzymujesz GRATIS. Daje Ci to pewność i bezpieczeństwo wyboru. Zaczynamy w sezonie letnim 2018 :)

3. Ubezpieczenie NNW

Jako nieliczni posiadamy najwyższą sumę ubezpieczenia NNW – 25000,00 zł , ubezpieczenie zawiera podwyższone ryzyko uprawiania sportów – daje to ochronę w przypadku zwichnięć, skręceń i złamań. Od wielu lat współpracujemy z firmą ubezpieczeniową WIENER TU S.A Vienna Insurance Group. 

4.Fotorelacja i wideorelacja

Codziennie możesz oglądać od kilkudziesięciu do kilkuset nowych zdjęć z życia obozowego. Zawsze kolejnego dnia do godz. 15 zamieszczamy zdjęcia z dnia poprzedniego. Wideorecję otrzymujesz do 2-3 tygodni po zakończeniu obozu. Mailowo prześlemy do Ciebie link.

5. Serwis SMS

Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy serwis sms , realizujemy go już od 8 lat. Dzięki temu Ty jako Rodzic jesteś zawsze na bieżąco, piszemy o etapach podróży, przypominamy o zbiórkach i innych ważnych zagadnieniach, ale również relacjonujemy pobyt na obozie. 

6. Opieka medyczna

Na obozach jesteśmy pod opieką pielęgniarki... z dużym doświadczeniem. Ponadto dysponujemy własnym transportem – pojazd firmowy, którym koordynator obozowy wraz z opiekunem w sytuacjach nagłych przewozi uczestników do poradni lekarskiej lub szpitala. Oczywiście posiadamy apteczki pierwszej pomocy – zarówno w obiekcie jak i na zajęciach.

7. Najlepsza kadra

Naszą kadrę dobieramy bardzo starannie i wyjątkowo , w ubiegłym roku do kadry dołączyło blisko 40 nowych osób wyselekcjonowanych z ponad 600 zgłoszeń. Każda osoba przeszła obowiązkowe kilkudniowe wyjazdowe szkolenie oraz musiała zdać wewnętrzny egzamin z procedur i standardów firmy Camport. Kadra Camport przechodzi systematycznie szkolenia uzupełniające wiedzę, z psychologii, komunikacji, budowania relacji i bezpieczeństwa.

8. Licencje Organizatora

Jako profesjonalny organizator posiadamy gwarancję ubezpieczeniową WIENER TU S.A Vienna Insurance Group,  jesteśmy organizatorem turystki wpisanym do rejestru Organizatorów przez Marszałka Województwa Łódzkiego pod nr 336, każdy obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty.

9. Komunikacja - kadra biurowa

Aby ułatwić komunikację i przepływ informacji pomiędzy firmą, a państwem... , po rejestracji otrzymujecie dostęp do własnego panelu rezerwacyjnego, dzięki któremu możecie dokonać rezerwacji, podczas dokonywani rezerwacji macie możliwość wybrania miejsca zbiórki wyjazd/powrót, macie wgląd w szczegóły rezerwacji, w tym płatności i faktury, ale możecie również wskazać wspólne zakwaterowanie (np. córka razem z koleżanką). Otrzymujesz również bezpośredni kontakt telefoniczny do opiekuna swojego dziecka oraz kierownika podczas trwania obozu, nasi uczestnicy mają dostęp do swoich telefonów cały czas z wyłączeniem zajęć programowych. W dniu wyjazdu i powrotu infolinia dostępna jest 24h/dobę. 

10. Upominki Camport 

Każdy uczestnik otrzymuje od nas niespodziankę podczas obozu , może to być np. czapka, koszulka, szalik, inny gadżet itd.

11. Dodatkowe atrakcje

Seanse filmowe, dyskoteki, gry planszowe, klocki lego , playstation, basen, konkursy i zabawy integracyjne, laser tag, giga dart, wycieczki (jeśli dotyczą danego programu)

12. Camport Live TV - letnia

Camport TV Live – telewizję na żywo realizujemy podczas obozów letnich . To wejścia spontaniczne, ale również zaplanowane, gdzie głównymi bohaterami są uczestnicy naszych Campów, a Ty oglądasz nas jak hit programowy w telewizji.