Camport - poznaj swoje korzyści

Gwarancja jakości


 
Co z nami zyskujesz? W pigułce przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze korzyści. 

1. Wszystko w cenie:

Co to oznacza? W cenie zawarte jest: 
- zakwaterowanie
- pełne wyżywienie,
które obejmuje 4 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację. Śniadania i kolacje są podawane w formie bufetu szwedzkiego, gdzie oprócz zimnych przekąsek, jest przygotowany ciepły posiłek. Obiad składa się z zupy, oraz drugiego dania. Na podwieczorki uczestnicy obozów dostają m.in: owoce, jogurty, słodkości. W drodze powrotnej uczestnicy mają zapewnione śniadanie i obiad oraz dostają suchy prowiant. Woda pitna dla uczestników jest dostępna przez całą dobę. 
transport na obóz z wyznaczonych miejsc w Polsce, przejazdy zawsze pod opieką kadry Camport.
Cena nie zawiera: kieszonkowego i diet :) 

2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Obejmuje ono wyłącznie nagłe choroby, nieszczęśliwe wypadki i zdarzenia losowe, które muszą zostać udokumentowane. Na podstawie dostarczonych przez Państwa dokumentów zwracamy 100% poniesionych kosztów.

3. Ubezpieczenie NNW

Jako nieliczni posiadamy najwyższą sumę ubezpieczenia NNW – 25000,00 zł , ubezpieczenie zawiera podwyższone ryzyko uprawiania sportów – daje to ochronę w przypadku zwichnięć, skręceń i złamań. Od wielu lat współpracujemy z firmą ubezpieczeniową WIENER TU S.A Vienna Insurance Group. 

4. Fotorelacja i wideorelacja

Codziennie możesz oglądać od kilkudziesięciu do kilkuset nowych zdjęć z życia obozowego. Zawsze kolejnego dnia zamieszczamy zdjęcia z dnia poprzedniego. Link do fotorelacji otrzymują Państwo 3 dnia obozu. 

5. Serwis SMS

Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy serwis sms. Dzięki temu Ty jako Rodzic jesteś zawsze na bieżąco, piszemy o etapach podróży, przypominamy o zbiórkach i innych ważnych zagadnieniach, ale również relacjonujemy pobyt na obozie. 

6. Opieka medyczna

Na obozach jesteśmy pod opieką pielęgniarki. Ponadto dysponujemy własnym transportem – pojazd firmowy, którym kierownik obozowy w nagłych sytuacjach przewozi uczestników do poradni lekarskiej lub szpitala. 

7. Najlepsza kadra

Naszą kadrę dobieramy bardzo starannie i wyjątkowo. Każda osoba przechodzi obowiązkowe kilkudniowe wyjazdowe szkolenie oraz zdaje wewnętrzny egzamin z procedur i standardów firmy Camport. Kadra przechodzi systematycznie szkolenia uzupełniające wiedzę, z psychologii, komunikacji, budowania relacji i bezpieczeństwa.

8. Licencje Organizatora

Jako profesjonalny organizator posiadamy gwarancję ubezpieczeniową WIENER TU S.A Vienna Insurance Group,  jesteśmy organizatorem turystki wpisanym do rejestru Organizatorów przez Marszałka Województwa Łódzkiego pod nr 336, każdy obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty.

9. Komunikacja – kadra biurowa

Aby ułatwić komunikację i przepływ informacji pomiędzy firmą, a państwem, po rejestracji otrzymujecie dostęp do własnego panelu rezerwacyjnego, dzięki któremu możecie dokonać rezerwacji, podczas dokonywani rezerwacji macie możliwość wybrania miejsca zbiórki wyjazd/powrót, macie wgląd w szczegóły rezerwacji, w tym płatności i faktury, ale możecie również wskazać wspólne zakwaterowanie (np. córka razem z koleżanką). Otrzymujesz również bezpośredni kontakt telefoniczny do opiekuna swojego dziecka oraz kierownika podczas trwania obozu, nasi uczestnicy mają dostęp do swoich telefonów cały czas z wyłączeniem zajęć programowych. W dniu wyjazdu i powrotu infolinia dostępna jest 24h/dobę. 

10. Upominki Camport 

Każdy uczestnik otrzymuje czapkę, która po obozie pozostaje jako pamiątka. Służy ona także bezpieczeństwu podczas pobytu. Chroni przed słońcem i zapewnia widoczność podczas wyjść poza teren ośrodka.  

11. Dodatkowe atrakcje

Seanse filmowe, dyskoteki, gry planszowe, klocki lego, basen, konkursy i zabawy integracyjne,paintball laser tag, giga dart, wycieczki (jeśli dotyczą danego programu)

12. Camport Live TV – letnia

Camport TV Live – telewizję na żywo realizujemy podczas obozu letniego w Jantarze. Głównymi bohaterami są uczestnicy naszych Campów, a Państwo jako rodzice możecie zobaczyć jak bawią się Wasze pociechy.