Twoja bezpieczna przystań

Witaj Rodzicu!Co usłyszysz - zapomnisz, co zobaczysz - zapamiętasz, co zrobisz - zrozumiesz!


Dziękujemy, że zjawiłeś się na tej stronie. Została stworzona z myślą o Tobie, abyś miał pewność, że posiadasz wszystkie niezbędne informacje związane z wyjazdem Twojego dziecka na kolonie i obozy letnie oraz zimowiska. 

Organizacja wyjazdów dla dzieci i młodzieży to nasza pasja, ale również ogromna odpowiedzialność. Otrzymujesz od nas najwyższą jakość. Jako profesjonalny organizator posiadamy certyfikaty, zaświadczenia, zgody i ubezpieczenia niezbędne dla każdego Organizatora.  Jednocześnie my dajemy Ci znacznie wiecej. Jesteśmy z tego dumni, bo jako jedyni posiadamy ubezpieczenie kosztów rezygnacji w cenie za obóz - Prasol Ochronny Camport oraz najwyższą sumę ubezpieczenia NNW - 25000,00 zł.  Zerknij do zakładki "certyfikaty". 

Ponadto znajdziesz tutaj poradnik Camport - najczęściej zadawane pytania, regulamin serwisu i ogólne warunki uczestnictwa. Dużo dodatkowych materiałów znajdziesz w swoim panelu Rodzica - czyli panelu rezerwacyjnym. 
 
Pamiętaj, gdybyś miał jakiekolwiek pytania, jesteśmy dla Ciebie na czacie, a także z chęcią udzielimy wsparcia telefonicznego - zadzwoń na naszą infolinię. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, a teraz zaczęcamy, czytaj o nas, przeglądaj naszą stronę i wybierz najlepszy obóz dla swojego dziecka. Pozdrawiamy.