Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1600
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych
  • Obozy: /

  • KONNE
  • /
  • 9 - 15 LAT
BRAK MIEJSC

Witaj Camportowiczu! Trzymaj się mocno, bo galopująco pędzi do Ciebie nasza nowość! Jeśli kochasz wtulać się w końską grzywę, a dźwięk kopyt jest dla Ciebie zapowiedzią przygody, to jesteś tu, gdzie powinieneś.

Ubieraj bryczesy, zakładaj kask i łap klimat Horses nad Jeziorami!

 
Wszystko w cenie!
 Baza: Zacisze Bis - Koszelówka - Łąck
07-07-2022 - 17-07-202211 dniSprzedany
17-07-2022 - 27-07-202211 dniSprzedany

OBOZY KONNE

Obozy konne / kolonie konne - lato 2022

Jeśli kontakt z naturą jest dla Ciebie ważny, czujesz szczególną więź ze zwięrzętami i uwielbiasz konie, to nasze obozy konne są idealnym planem na Twoje wakacje. Jeżeli jeździsz już konno, nasz obóz będzie doskonałym uzupełnieniem i możliwością zdobycia doświadczenia. Jeżeli dopiero zacznasz, obozy jeździeckie będą iealnym wprowadzeniem w ten magiczny świat. 

W programie naszych konnych Campów są zajęcia praktyczne - treningi z trenerami w stadninie, wyzwania i konkursy, warsztaty budowania relacji z koniem. Poznasz zasady opieki i pielęgnacji koni. Ponadto, w programie są obrządki, czyli pomoc w stajni. Poznasz prawdziwe "końskie" życie. 

Czeka na Ciebie piękna konna przygoda. Takie wspomnienia będą towarzyszyły Ci przez długi czas. Daj się ponieść galopujacej energii i wskakuj na obóz konny Camp Horses nad morzem lub nad jeziorem. Do zobaczenia!