OPINIE CAMPORT

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Zapraszamy, zachęcamy i polecamy. Są to opinie rodziców, które otrzymujemy mailowo, smsowo oraz na naszym profilu facebook po odbytych obozach, a także ze realizowanych przez nas ankiet/ocen zadowolenia.  Serdecznie za nie dziękujemy. To dla nas skarbnica wiedzy, dzięki nim na pewno będziemy działać jeszcze lepiej w przyszłości. Są to cenne wskazówki do dalszych przedsięwzięć i pomysłów na nowe programy obozowe. 
 

Ogromna odpowiedzialność za dzieciaki

Lipiec 2023
5 gwiazdek za ogromną odpowiedzialność za dzieciaki, w momencie choroby córka szybko została zawieziona do lekarza, informowano mnie na bieżąco o sytuacji Campus 1-10 lipca Jantar, kierownik jak i opiekun grupy stanęli na wysokości zadania, Dzięki szybkiej reakcji lek zatrzymał mocną infekcje ucha.

Źródło opinii: Link - Google

Miałam pewność, że jest pod bardzo dobrą opieką.

Lipiec 2023
Pełen profesjonalizm i fajna zabawa! Moja córka właśnie wraca z pierwszej kolonii w swoim życiu. Jest bardzo zadowolona. 😀 Na kolonii nie było nudy a ja miałam pewność, że jest pod bardzo dobrą opieką. :) Polecam!

Źródło opinii: Link - Google

Drugi rok z rzędu z Camportem

Sierpień 2023
Moja córka już drugi rok z rzędu była z Camportem w Jantarze. Polecam bardzo serdecznie. Dzieciaki się nie nudzą mimo niepogody jest mnóstwo atrakcji. Serdecznie polecam ❤️❤️❤️

Źródło opinii: Link - Google

Jestem już 9 raz

Sierpień 2023
Camport to najlepszy obóz na całym świecie!!! Jestem już 9 raz i serdecznie wszystkim polecam!
Ośrodek jest wyposażony w niesamowite atrakcje, jedzenie jest pyszne, kadra jest cudownaaa (pozdrowienia dla Pani Faustynki i Alinki)❤️
Jeździłam na wiele obozów lecz ten jest wyjątkowy. Serdecznie wszystkim polecam i widzimy się za rok! :))

Źródło opinii: Link - Google

Syn jest zachwycony ilością atrakcji i rozrywki

Sierpień 2023
Moje dziecko prawie siła wepchałam do autokaru ze względu na kiepskie kolonie w ubiegłych latach, a z kolonii wracać nie chce i już pyta czy może jechać na kolejny turnus! Syn jest zachwycony ilością atrakcji i rozrywki. A ja jako mama nie martwię się, że spędza dzień z komórką w ręku.

Źródło opinii: Link - Google

Nic nie przebije tego obozu

Wrzesień 2023
Obozy camport są mega pomysłem na wakacje dla dziecka, zarówno małych i dużych. Na camporcie wszyscy znajdą jakiś przyjaciół i spędzą z nimi niezapomniane chwile bez telefonów. Przykładem jestem ja, pojechałam na ten obóz bez żadnej znajomej osoby, a wyjechałam z paczką przyjaciół i płakałam w ostatnim dniu obozu. Byłam na obozach z kilku innych firm ale moim zdaniem nic nie przebije tego obozu. Ten czas napewno zapadnie w mojej pamięci i na pewno pojadę w następnym roku ❤️

Źródło opinii: Link - Google

Camport pokazuje nowe możliwości

Sierpień 2023
Obóz jest warty swojej ceny, miła kadra rownież jak uczestnicy. Camport pokazuje nowe możliwości oraz pokazuje ze wszystko jest dla wszystkich.

Źródło opinii: Link - Google

Świetnie zorganizowany czas

Sierpień 2023
Moje córki już drugi raz pojechały na obóz z Camport. Są mega zadowolone, pyszne jedzenie, super kadra i świetnie zorganizowany czas, nie ma czasu na nudę. A my rodzice jesteśmy informowani o najważniejszych sprawach na bieżąco. POLECAM !!!!

Źródło opinii: Link - Google

Ćórka wraca z uśmiechem na twarzy

Sierpień 2023
Obozy super już jest córka drugi raz i wraca z uśmiechem na twarzy. Pani Klaudia cudowna osoba ! Z czystym sumieniem polecamy
Magda i Lenka

Źródło opinii: Link - Google

5+ za organizację

Październik 2023
Nie dodałam w wakacje, zapomniałam :( 5+ za organizację, opiekunowie zaangażowani, pierwszy turnus wakacji z imprezą córka wspomina do dziś, fajny pomysł dla dzieci. Polecam na pewno wrócimy za rok - na 1 turnus :)

Źródło opinii: Link - Google

Camport to mój drugi dom

Wrzesień 2022
Camport to mój drugi dom i nie wyobrażam sobie bez niego wakacji ❤
Z Camportem jestem związany od ponad 7 lat. Obóz znalazła moja mama, gdy byłem jeszcze małym 9-latkiem szukającym swoich pasji. Gdy przyjechałem tutaj, od razu zakochałem się w tym miejscu, zajęciach i przede wszystkim ludziach. Przez wiele lat jeździłem na obóz T&T (Teatr i Taniec), a później na Art/Te (Teatralny) i uważam je za niezwykle ubogacające. Co jeszcze jest ważne, kadra i uczestnicy to coś co przyciąga do Camportu jak ogromny magnes. Poznałem tu ludzi i nawiązałem przyjaźnie na lata. Wiele z tych osób pomagało mi, gdy miałem gorsze momenty w życiu. To tutaj pokonałem wiele barier i nauczyłem się jak być lepszym człowiekiem. Na Camporcie też zawsze mogę być sobą i nikt mnie nie ocenia.
Można powiedzieć, że dorastałem z Camportem i widziałem jak się zmienia. Nie uważam tego czasu za stracony. Uważam, że bez Camportu byłbym słabszym i zagubionym człowiekiem, który boi się iść po swoje marzenia. Na szczęście nim nie jestem i po te marzenia idę. Również te marzenia związane z Camportem aktualnie spełniam.
Camport to dla mnie piękna podróż sentymentalna i czas, który mi się zawsze dobrze kojarzy.
Bardzo za to wszystko dziękuję ❤

Cieszę się, że teraz będę mógł być częścią camportowej rodziny, która buduje to miejsce.

Źródło opinii: link

Świetna zabawa

Wrzesień 2022
Córka wróciła tydzień temu z obozu i już się szykuje na kolejny za rok, co świadczy tylko o tym jak świetnie się bawili 😁 Bardzo dobra organizacja, ciekawe zajęcia i basen na miejscu. Świetna kadra, przyzwoite jedzenie. Polecamy!

Źródło opinii: google

Pełen profesjonalizm

Sierpień 2022
Najlepsza organizacja letniego wypoczynku dla dzieci! Pełen profesjonalizm w kontaktach z rodzicami przed, w trakcie i na powrocie z obozu. Zajęcia integracyjne na początku zapewniające mega komfort dziecka - wszyscy są razem, nikt wyobcowany się nie czuje. Potem to już tylko świetna zabawa, całe dnie wypełnione, nie ma czasu na telefony do rodziców:) Dzieci zaopiekowane, przeszczęśliwe na obozie, tylko do domu wracać nie chcą ;)

Źródło opinii: google

Cudowni opiekunowie

Sierpień 2022
Wspaniały obóz w Jantarze syn bardzo zadowolony mówi, że w przyszłym roku również chce tam jechać🙂 (camp piłkarski junior). Z tego co opowiadał to jedzenie także pyszne, opiekunowie cudowni, świetna organizacja, bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie camport na pierwszy obóz syna i pewnie nie ostatni.
Dziękuję

Źródło opinii: google

Zdecydowanie polecam firmę

Sierpień 2022
Syn wrócił zadowolony, a najlepszym dowodem na to, że się świetnie bawił jest fakt, że nie miał czasu na telefon.Zdecydowanie polecam firmę Camport, kadra zaangażowana, mnóstwo atrakcji każdego dnia, fajne relacje na FB i kontakt SMS. W przyszłym roku chętnie znów skorzystamy. Dziękujemy

Źródło opinii: link

Dziecko wraca zawsze zadowolone

Sierpień 2022
Bardzo dużo atrakcji w ciągu dnia dla dzieci. Byliśmy już 3 raz ( Pogorzelica, Jantar i Łąck) i dziecko wraca zawsze zadowolone. Opieka profesjonalna, bezpieczeństwo dzieci najważniejsze.

Źródło opinii: google

Polecam całym sercem

Lipiec 2022
Polecam całym sercem . Syn był już dwa razy , kadra super - nawet dla nadgorliwej matki mają zawsze czas i wszystko wytłumaczą. Oj napewno jeszcze pojedzie z Wami w niejedną podróż

Źródło opinii: Link

Córka płakała, że już koniec

Lipiec 2022
Rewelacyjna organizacją przy bardzo dużych obiektach. Każdy szczegół dopracowany, bieżącą informacją oraz fotorelacja dla rodziców. Profesjonalnie przygotowana kadra. Córka płakała ze juz koniec. Polecam. My kończymy pobyt w OW VIVA w Jantarze
Polecam !!!!

Źródło opinii: link

Wymarzony obóz

Lipiec 2022
Jesteście świetni. Moje dziecko wróciło przeszczęśliwe z wymarzonego obozu (Projekt LEGO), a ja jako rodzic czułam się naprawdę dobrze o wszystkim poinformowana. Polecam wszystkim 😘

Źródło opinii: link

Miejsce pełne magii

Maj 2022
Miejsce pełne magii oraz wspaniałej energii. Biuro kolonijne jak i same kolonie mogę polecić i nie żałować. Jeżdżę tam od czterech lat, i zapowiada się, że na tym się nie skończy

Źródło opinii: link

Każdy znajdzie tu coś dla siebie

Marzec 2022
wspaniałe miejsce ze wspaniałymi, pełnymi pasji ludźmi!! pełna "gama" campów sprawia, że na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. jest to miejsce do pelnego wyrażania siebie. dni są pełne nowych doświadczeń i świetnej zabawy z nowo poznanymi ludźmi.

Źródło opinii: link

MIELIŚMY POCZUCIE PEŁNEGO BEZPIECZEŃSTWA

Moja córka wróciła z płaczem  Nie chciała rozstawać się ani z obozem, ani z poznanymi koleżankami, ani wreszcie - z końmi.Nie było od początku najmniejszych problemów, i dziecko i my mieliśmy poczucie pełnego bezpieczeństwa. Relacje foto i live - świetny pomysł. Kadra entuzjastyczna, jedzenie pyszne. 
Dziecko już poumawiało się z dziewczynami na przyszły rok, ma się rozumieć - w tym samym miejscu. Dziękujemy! 

(Źródło opinii - mail)
 

ZERO NUDY...

Wczoraj wieczorem nasz córka wróciła ze swojego pierwszego obozu. Jest bardzo zadowolona i cały czas podkreśla, że było bardzo dużo atrakcji i nie miała czasu się nudzić .Za rok też się wybiera. Myśle, że opinia dziecka jest tu najważniejsza(źródło opinii - link)

PRZEDE WSZYSTKIM ORGANIZATORZY, FANTASTYCZNI LUDZIE

Przede wszystkim organizatorzy, fantastyczni ludzie. Nawet jeśli pierwsze znajomości kolonijne nie wypaliły to szacun dla opiekuna za podejście. Już planuje kolejny Camp https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f2/1/16/1f60d.png😍https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f2/1/16/1f60d.png😍https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f2/1/16/1f60d.png 
(źródło opinii - sms)
 

DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁY OBÓZ

"Dziękuje za wspaniały obóz T&T moja córka wróciła mega zadowolona i już umówiła się z koleżankami za rok 👍👍będę polecać wszystkim znajomym 😁" (źródło opinii - link)

JAKAŚ MAGIA MUSI BYĆ!

"Jakaś magia musi być! Mój syn co roku prosi o rezerwację podwójnych turnusów. Co niniejszym również i w tym roku czynimi.Serdecznie dziękujemy całej ekipie Camportowej za serce i wspaniałe podejście do dzieci i młodzieży. Byłam, widziałam, słyszałam. Pozdrawiam Was gorąco."
(źródło opinii - mail)

SUPER KOLONIE

"Dziękujemy za super kolonie, córka wróciła bardzo zadowolona." (źródło opinii - link)

PERFEKCJA W KAŻDYM CALU

"Pierwsze kolonie syna....wiadomo trudny czas i dla niego i dla nas jako rodziców, ale kadra stanęła na najwyższym poziomie zdecydowanie powyżej moich oczekiwań za co bardzo bardzo dziękuję. Poza tym...perfekcja w każdym calu.... od transportu przez kadrę, atrakcje, miejscówki aż do pamiątek i wspomnień. Widzimy się za rok" 
(źródło opinii - link)

WYBÓR GRUP TEMATYCZNYCH JEST NAPRAWDĘ OGROMNY

"Firma Camport organizuje świetne obozy i kolonie! Wybór grup tematycznych jest na prawdę OGROMNY!!! Moja córka jutro wraca z drugiego Campu w Jantarze i już zapowiedziała, ze za roku znowu chce jechać! Koszt obozów doć wysoki ale organizacja ŚWIETNA!!! Pozdrowienia dla wszystkich Camportowiczów!!!" (źródło opinii - link)

DZIECKO ZACHWYCONE

"Bardzo dziękujemy za super opiekę nad córką podczas tegorocznych ferii. Dziecko zachwycone warunkami, opieką, atrakcjami i nauką jazdy na desce.
My jako rodzice jesteśmy kolejny raz zadowoleni z bierzących informacji i fotorelacji jakie dostawaliśmy. Jeśli w kolejnym roku zrobicie możliwość na całe 2 tygodnie to my się piszemy tydzien na narty i kolejny na deskę.

Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy "
(źródło opinii - mail)

TRZYMAJCIE TAK DALEJ...

"Świetna organizacja, kontakt z rodzicami, i smsy i fotorelacja, fajne ośrodki, trzymajcie tak dalej i działajcie z takim zapałem. Pozdrowienia :) :) :)"
(źródło opinii - sms)

WSZYSTKO DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK

"Organizacja na najwyższym poziomie, smsy, zdjęcia, wszystko dopięte na ostatni guzik, podejście do rodzica z dużą cierpliwością i do dzieciaków super, widać, że uczestnicy byli zachwyceni, polecamy"
(źródło opinii - sms)

NA MAXA..

"Jak zawsze super. Pozytyw na maxa!"
(źródło opinii - sms)

DZIECI ZACHWYCONE

"Dzieci wróciły zachwycone :) już planują wyjazd za rok :D Podziękowanie dla Pana Jacka za rozmowę z synem o byciu twardy (źródło opinii - link)

WSPANIAŁA ORGANIZACJA

"Super ludzie, wspaniała organizacja i nikt nie będzie się tam nudzić ❤️
Już się nie mogę doczekać wyjazdu 22.06 ❤️❤️❤️❤️"
(źródło opinii - sms)

NAJWSPANIALSZE WAKACJE

"Najwspanialsze wakacje. 👍 Polecamy !!!! Córka nie chciała wracać do domu. Serdecznie pozdrawiamy Pana Michała.😀" (źródło opinii - link)

WRACAM ZA ROK

"Wracam za rok! Kolonia super. Jestem zadowolona w 100%"
(źródło opinii - sms)

PEŁEN ZACHWYT

"Organizacja, przepływ informacji👍🏻 córka wczoraj wróciła z obozu
😘 PEŁEN ZACHWYT. Już zapowiedziała, że w przyszłym roku jedzie na pewno😘☀️" (źródło opinii - link)

SUPER ORGANIZACJA

"Super organizacja. dziecko szczęśliwie. czego chcieć więcej. polecam" (źródło opinii - link)

SYN WRÓCIŁ ZADOWOLONY

"Syn, 15-latek, wrócił zadowolony. Podobały mu się i zajęcia (nawet nie narzekał na wieczorną integrację z maluchami), jak i pewien margines swobody :-)
I opiekunka (Agata S.) była "w porządku" 
A pogoda nie dopisała, więc tym bardziej dziękuję za oderwanie go od komputera (źródło opinii - link)

ODDANI CAŁYM SERCEM..

"Rewelacyjna firma ludzie cudowni oddani całym sercem w to co robia dla dzieciaków"
(źródło opinii - sms)

SYN WRÓCIŁ Z CAMPORTU BARDZO ZADOWOLONY..

"Witam. Syn właśnie wrócił z Camportu bardzo zadowolony. Nie ukrywam, że duża zasluga to wychowawca grupy p. Natalia, wielkie dzięki wszystkim. Super organizacja. Pomimo chwil tęsknoty za domem syn zapowiedział, że w przyszlym roku rownież jedzie na Camport. Pozdrawiam" (źródło opinii - link)

BARDZO ZADOWOLONY

"Polecam obozy Camport, syn wczoraj wrócił ze swojego pierwszego obozu i jest bardzo zadowolony 😀😀👍🌞" (źródło opinii - link)

BOGATY PROGRAM

"Córka już drugi raz wróciła zachwycona. Solidna firma, bogaty program, opieka nad dzieciakami zapewniona. Polecam serdecznie." (źródło opinii - link)

OPIEKUNOWIE WSPANIALI, MIEJSCE CUDOWNE..

"Najcudowniejsza kolonia na świecie. Córka była pierwszy raz i już mówi, że za rok chce znów do Camport-u. Opiekunowie wspaniali, miejsce cudowne . Dzięki zdjęciom i relacjom byliśmy na bieżąco z dzieckiem. Serdecznie dziękujemy za cudowne 10 dni. 😘 😘 😘 Za rok przybywamy w większym składzie. #PRZYTULKAJ ❤️" (źródło opinii - link)

PROFESJONALNA ORGANIZACJA

"profesjonalna organizacja, dobrzy opiekunowie, dziecko zadowolone. polecam" (źródło opinii - link)

KADRA REWELACYJNIE DBA O DZIECI

"Corka wlasnie wraca z obozu. Obóz inny niz wszystkie tam trzeba wyslać dziecko. Kadra rewelacyjnie dba o dzieci i oto zeby się nie nudzily. Filmik z ogniska podbija serca wszystkich znajomych i rodzinie. Widac ze dzieciaki zadowolone i się nie nudzą....córka nie miała czasu na rozmowę z nami ...mamo ja bylam na treningu teraz ide na zbiórkę a potem mamy.......ech...tak bylo prawie cały czas. Jestescie cudowni. Pan kierownik rewelacja wszystko rewelacja......milion dla Was#########przytulkaj. Za rok jesteśmy znowu."  (źródło opinii - link)

DZIECI WRÓCIŁY ZACHWYCONE

"Dzieci wrocily zachwycone. Organizacja bez zarzutu, na pewno wrocimy za rok" (źródło opinii - link)

ZERO NUDY..

"Dobra organizacja, zero nudy. Świetna zabawa dla dzieci i młodzieży. Moje córki wróciły mega zadowolone - dziękuję i z pewnością jeszcze do zobaczenia. Pozdrawiam i polecam innym." (źródło opinii - link)

ZA ROK ZNÓW TU WRACAM..

"cudowne kolonie bylam tu już 4 razy za rok znów tu wracam . serdecznie polecam kocham tu wracać 😍" (źródło opinii - link)

NA DZIECI CZEKAŁO MNÓSTWO ATRAKCJI I ŚWIETNA KADRA

"Antek po pierwszyn obozie już szykuje się na kolejny! Obóz zorganizowany profesjonalnie, na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i świetna kadra. Naprawdę ten wyjazd przebił oczekiwania zarówno synka jak i nasze po każdym możliwym względem:)" (źródło opinii - link)

CUDOWNA ATMOSFERA

"Bardzo gorąco polecam pojechać osobą które lubią aktywnie spędzać czas na Fit Sylwetkę nie muszą to być osoby które mają codziennie do czynienia ze sportem, jest cudowna atmosfera i wspaniałe treningi polecam z całego serducha ❤️💖"
(źródło opinii - mail)

CZUJE SIĘ TAM JAK W DOMU

"wspaniali ludzie, świetna atmosfera, camp fit jak najbardziej polecam !!! Byłam tam już trzeci raz i co roku jest coraz lepiej. Czuje się tam jak w domu ❤ Już nie mogę sie doczekać pierwszego turnusu na Jantar 🤪❤" (źródło opinii - link)

ŚWIETNA ZABAWA

"Bardzo fajny obóz z różnymi atrakcjami; można poznać nowych znajomych oraz rozwinąć swoje pasje i zainteresowania. Odpocząć i zrelaksować jak i nadać tempa swojemu życiu. Na campie fit sylwetka zdrowe jedzenie,ale przede wszystkim smacznie. Świetna zabawa"
(źródło opinii - mail)

CIERPLIWOŚĆ - PIERWSZA KLASA :)

"Cała logistyka-zorganizowanie informacji,uprzejmość,cierpliwość-pierwsza klasa" (źródło opinii - link)

MAMO JEST SUPER I NIE MAM CZASU

Julka jest obecnie na obozie i odpisuje mi na wiadomości tylko, „mamo jest super i nie mam czasu” 😁 i że opowie jak wróci 😄 Polecam i wielkie podziękowania dla Organizatorów i Wychowawców 😘

(Źródło opinii - link)

LEPIEJ PRZEKONAĆ SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE

Bardzo miła atmosfera. Wspaniali opiekunowie oraz pełno ciekawych zajęć. Trudno to miejsce opisać słowami, - lepiej przekonać się na własnej skórze❤️😻🌹
(Źródło opinii - link)

CAMPORT = RATOWNIK WAKACJI!

"Och Wy... no daliście radę, w tych covid czasach sprawdziliście się doskonale, naprawdę jestem aż zaskoczona, bo miałam wątpliwości, czy pomysł wakacji ma sens. Domyślam się, że nie było łatwo, ale daliście radę, gratuluję, uratowaliście nam wakacje! Dziękujemy, wracamy w kolejnym roku oby już całkiem normalny, ale jeśli nie, to i tak wracamy i innych ze sobą zabieramy. Camport = Ratownik Wakacji!" (źródło opinii - link)

TO TROCHĘ DRUGA RODZINA, DAJĄCA SIŁĘ, MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU, OGROM RADOŚCI

"Dlaczego Camport?...
Od trzech lat Camport motywuje mnie do spełniania marzeń i pomaga mi udowodnić, że niemożliwe nie istnieje. Co roku wyjazdy zaskakują mnie czymś nowym. Firma szybko się rozwija, a pomysły pojawiające w głowach Camportowej Kadry stają się rzeczywistością.
Są jednak rzeczy niezmienne, za które pokochałam Camport całym sercem i których nie znalazłam nigdzie indziej. Nie zapomnę nigdy atmosfery panującej na obozach. Niezwykłej więzi jaka powstaje między uczestnikami a wychowawcą, dzięki niespotykanemu podziałowi na tematyczne Campy. Każdy może tu wyrazić siebie i rozwijać swoje pasje. Fitness, aktorstwo, jazda konna, taniec? Dla każdego coś się znajdzie 😊
Zaufałam ludziom z Kadry. Każdy z osobna jest wyjątkowy, ale razem tworzą cudownie zorganizowaną, pełną pasji i kreatywności ekipę. Zawsze wiedzą jak zainteresować Camportowiczów i charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego.
Trudno opisywać Camport słowami. Dla mnie to trochę druga rodzina, dająca siłę, możliwość rozwoju, ogrom radości i cudowne wakacje, zawsze na #Maxmocy.
Spróbujcie sami - na pewno się nie zawiedziecie! ❤💙 " (źródło opinii - link)

IDEALNA ATMOSFERA DLA ROZWOJU DZIECI I MŁODZIEŻY

"Idealna atmosfera dla rozwoju dzieci i młodzieży. Wyjeżdżam już od kilku lat i za każdym razem wracam bardzo zadowolona. Ludzie których spotkałam na Camporcie są dla mnie ogromnym wsparciem. Bardzo polecam😘" 
(źródło opinii - link)

NA KAŻDYM ETAPIE DAJECIE Z SIEBIE 100%

"Dzień dobry! Uwielbiam Was, wykonujecie wspaniałą pracę z dziećmi, za każdym razem jestem pod wrażeniem energii, zaangażowania. Na każdym etapie dajecie z siebie 100% i najważniejsze, uczycie się na błedach. Za to Was bardzo cenię. Brawo, brawo Camport, puszczajcie dalej w świat te przytulkaje i dacie radę, jestem pewna, kto jak nie Wy <3" 
(źródło opinii - link)

ORGANIZACJA NA ZŁOTY MEDAL

"Jesteście po prostu niesamowici, organizacja na złoty medal, wszystko jasne i przejrzyste, wspaniała komunikacja z firma a już serwis sms to dla rodzica zbawienie, a dziećmi opiekujecie się fantastycznie, mam ciarki, bo dawno nie spotkałam ludzi z tak olbrzymią pasją. Zimowiska 2020 uważam za moje zwycięstwo. I jeszcze jedno, hasztagi są cudne :) :) " 
(źródło opinii - link) 

CIEPŁA, RADOSNA I RODZINNA ATMOSFERA

"Co tu więcej mówić. Świetnie przygotowane i bezpieczne miejsce, niesamowicie zgrana kadra, ciekawe zajęcia, podczas których nie ma miejsca na nudę. Przede wszystkim ciepła, radosna i rodzinna atmosfera. Wspaniale spędzony czas, nic tylko przyjeżdżać tu jeszcze raz :)" 
(źródło opinii - link)

BARDZO DOBRA ORGANIZACJA OBOZÓW

"Bardzo dobra organizacja obozów dla młodzieży"
(źródło opinii - link)

JESTEŚCIE NAJ! DOBRA ENERGIA, ŚWIETNE PODEJŚCIE

"Jesteście naj! Dobra energia, świetne podejście, tylko tacy ludzie powinni zajmować się pracą z dziećmi. Dziękuję, polecam i ślę do Was # max mocy! I macie fajne poczucie humoru..... juz tylko z Wami!!!!"
(źródło opinii - link)

KOLONIA ZDECYDOWANIE ZA SZYBKO MINĘŁA.. :)

"Polecam z czystym sumieniem. Syn był 3 raz na koloni 1 raz z Camport i to 14 dni po powrocie do domu stwierdził że stanowczo za szybko minęła ta kolonia i była to najlepsza kolonia na jakiej był. Pyszne jedzenie, wspaniali opiekunowie,wiele atrakcji obiekt Viva Jantar fantastyczny wychowawczyni p. Jagoda przemiła. Polecamy gorąco" 
 

OPIEKA 5 Z PLUSEM :)

"Bardzo polecam córka była pierwszy raz jest mega zadowolona opieka 5 z plusem wszystko super zorganizowane dzieciaki nie miały sie czasu nudzić 👍🤗 .Pozdrawiam całą ekipę z koloni w Pogorzelicy :) "

ORGANIZACJA NA 5 Z PLUSEM

"Super super super
Bardzo dziękuje za poświęcony czas i za wyrozumiałość.
Kadra znakomita.
Dzieci wróciły z obozu zachwycone. 👍🌸👍🌸👍🌸👍🌸
Na pewno powrócimy....
Polecam wszystkim 👍 zainteresowanym. Organizacja na 5 z plusem.
Pozdrawiamy serdecznie, a w szczególności Panią Patrycję :) "

CAMPORT JEST NIEODŁĄCZNYM ELEMENTEM MOICH WAKACJI..

"Camport jest nieodłącznym elementem moich wakacji. Od 4 lat jeżdżę na obozy letnie jak i zimowe i z całego serca mogę polecić te obozy dzieciom jak i nastolatkom.Każdy znajdzie coś dla siebie, może jest to coś co już umiesz i lubisz robić ? A może zupełnie coś nowego ? Jestem pewna ze na tych campach dowiesz się czegos nowego, ciekawego i przy tym będziesz się świetnie bawić ! Nowych znajomości też nie będzie brak, a kto wie może to będzie przyjaźń na całe życie. Zajęcia są na #MAXMOCY i cała kadra wkłada serce żeby camportowicze czuli się jak najlepiej. ❤️❤️
Serdecznie polecam ! 🤩❤️
 

WSPANIAŁE ZORGANIZOWANIE CAMPU..

"Wspaniałe zorganizowane campu, dbałość o rodzica posiada niezbędne informacje w trakcie trwania obozu.Dziecko mega zadowolone,duża różnorodność w wyborze campu zgodnie z swoją pasją. Dni zorganizowane pełne atrakcji na nudę nie można narzekać.Przemila kadra pomocna i życzliwa.I czekamy do następnego campu"

Świetne kolonie- super pan Kacper!

Mój syn po raz kolejny wyjechał na Camport -camp piłkarski i w tym roku również wrócił pełen dobrych wrażeń. Dziękujemy panu Kacprowi za opiekę i fajną atmosferę!

W życiu nie byłam szczęśliwsza niż na camporcie!

Byłam 2 razy, za każdym razem rewelacyjnie! Nie znam osoby której by się nie spodobało! Każdy znajdzie coś dla siebie, atrakcji tyle że aż nie do opisania, nowych znajomych jeszcze więcej! Nigdzie nie spędziłam lepszych wakacji niż u was! Dziękuję bardzo za tak wspaniałe wspomnienia które zostaną ze mną na lata!

Drugi dom. Druga rodzina🤗

Dlaczego uwielbiam Camport? Uwielbiam Camport za atmosferę jaka panuje na obozie. Ludzie ,którzy są tutaj sprawiają, że wraca się do tego miejsca co roku. Dostaje dużo wsparcia od kadry i dodają mi dużo otuchy ,gdy mam gorsze chwilę. Pokochałam to miejsce i wiem ,że to była najlepsza decyzja wybrania tej firmy. Gdyby nie ta kadra nie było by tego wspaniałego miejsca. Przekonałam się ,że nie ważne jaki problem , to ci ludzie zawsze mi pomogą i stali się ważną częścią mojego życia.💕💕💕

GENIALNIE

To była pierwsza kolonia w jakiej uczestniczyła córka. Julia jest zachwycona, już planuje na jaki camp pojedzie w przyszłym roku. Pierwsze słowa jakie usłyszałam po odebraniu jej na stacji to- Było genialnie!!!

Najlepsze obozy

Byłem na obozie surwiwalowym mieliśmy dużo fajnych zajęć ,najlepsze obozy tylko tu !!!!

SUPER ORGANIZACJA, MIEJSCE I LUDZIE

Organizacja, jak dla mnie rodzica, od początku do końca rewelacja (informacje na etapie podróży, dokumentacja fotograficzna, która obrazuje ile się tam dzieje, bo na rozmowę syn nie miał czasu, pisząc, że jest tyle atrakcji) . Ale najważniejszą wizytówką jest mega zadowolenie syna, który był pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz na koloniach z Camportem. Ogólnie bardzo polecamy i serdecznie dziękujemy za wszystko:)

Opinia - lipiec 2021

Wspaniała baza. Bardzo dobre wyżywienie. Kompetentni, mili i pomocni ludzie. Logistyka i organizacja na mega profesjonalnym poziomie. Szczególne podziękowania dla Pani NATALII:)

Na max mocy

Optymizm i zaradność kadry widać na każdym kroku, można zauważyć że słowo "profesjonalizm" nie jest im obce. Nie znam osoby która była by niezadowolona :D

Uczestnictwo na obozie

Było super chodziliśmy często do lasu uczyliśmy się róznych węzłów, byliśmy na basenach, i wiele innych. Ps jedzenie było pyszne

Najlepszy Obóz na Świecie

Najlepszy Obóz na świecie. Kadra i opiekunowie bardzo pomocni, osoby prowadzące animacje są świetne! Dużo nowych przyjaciół można poznać jadąc tutaj.. SERDECZNIE POLECAM CAMPORT 😁

Opinia

Super kadra, pyszne jedzenie i genialna atmosfera, na pewno pojade jeszcze raz!^^

Camp w jantarze

Było bardzo super, polecam każdemu

Ocena

Dzień dobry. Chciałbym powiedzieć że bardzo mi się podobało, miałem dużo nowych znajomych i fajną wychowawczyni polecam gorąco.

MEGA POZYTYWNA ENERGIA

"Super zorganizowany wypoczynek dla młodzieży,codzienna fotorelacja,zadowolenie córki,która pierwszy raz była z camportem.A przede wszystkim mega pozytywna energia." (źródło opinii - link)

ZACHWYCONA...

"Gorąco polecam, córka właśnie wróciła z Camp Moj Projekt . Pierwszy samodzielny wyjazd i mimo trudnych początków wróciła zachwycona . Szczególne podziękowania dla Pani Natalki Wojciechowskiej za okazane serce. Jeszcze raz polecam i na pewno będziemy korzystać regularnie 😃" (źródło opinii - link)

MEGA MIEJSCE

"Camport jest mega miejscem polecam poniew opiekunowie się bardzo się angażują w swoją pracę. Twierdzę tak ponieważ dopiero wracam z tego miejsca." (źródło opinii - link)

DZIECKO ZADOWOLONE JAK NIGDY

"Dziecko wróciło zadowolone jak nigdy wcześniej😀 już mówi, że za rok powtórka! Dziękujemy Camport 🤗 Dziękujemy panu Jackowi Żyle💪⚽️ Do zobaczenia😃" (źródło opinii - link)

TWÓRCZO I RADOŚNIE

"Jeżeli chcecie,aby Wasze dzieci spędziły czas twórczo i radośnie...to właśnie to miejsce.Godne polecenia :)" (źródło opinii - link)

POJADĄ TYLKO Z CAMPORT!

"Moi chłopcy wrócili bardzo zadowoleni i oświadczyli, że w przyszłym roku na obóz pojadą tylko z Camport!" (źródło opinii - link)
 

MÓJ WYMAGAJĄCY SYN ZACHWYCONY!

"Rewelacja !!!!!!!!!!!!
Mój wymagający syn zachwycony ! 
Nie chciał wracać do domu ☺.
Super kontakt z rodzicami itp itd. 
Ogólnie bardzo polecamy i serdecznie dziękujemy ☺" (źródło opinii - link)

 

DZIŚ JUŻ JEST PLAN NA PRZYSZŁY ROK...

"Bardzo dziękujemy za opiekę nad naszymi pociechami. Dzieci zadowolone...bardzo, dziś juz jest plan na przyszły rok wiec chyba wiele nie trzeba w tym temacie pisać . To był pierwszy wyjazd w życiu mojego dziecka z którego jest tak bardzo zadowolony. Grażyna Tobie rownież bardzo dziękuje za wyszukanie tak świetnego obozu dla naszych pociech " (źródło opinii - link)

STRZAŁ W 10-tkę!

"Bardzo dobra organizacja, codzienna fotorelacja, relacje na żywo, mnóstwo zajęć dla dzieci, duży, fajnie wyposażony ośrodek (Jantar)....Były to pierwsze samodzielne wakacje naszej córki. I jak się okazało strzał w 10-tkę!. Agata będąc na obozie prosiła, by wykupić jej kolejny turnus (najlepiej od razu... by zostać jeszcze 11 dni 😉Na pewno wróci za rok :) Tymczasem Agata z Camp Girl 2-12.08 serdecznie pozdrawia Panią Ulę 😊😘 i całą kadrę"
(źródło opinii - link)

DOSKONAŁA ATMOSFERA

"Córka jest tam od kilku dni , jest zachwycona, nie ma czasu nawet do nas zadzwonić,emocje w jej głosie mówią same za siebie,aż jej głos drży,doskonała atmosfera oby tak dalej.
Już wie,że to nie będzie jedyny wyjazd z Camport." 
(źródło opinii - link)

ŚWIETNE PODEJŚCIE DO DZIECIAKÓW

"Świetne podejście do dzieciaków, fantastyczna organizacja czasu, pyszne jedzenie ("mamo, jadłem codziennie 4 kotlety, takie były dobre") i komunikacja z rodzicami na najwyższym poziomie. Już wiem, że będziemy stałymi klientami. Dziękujemy! 😘" (źródło opinii - link)

SZCZĘŚCIE...

"Córka wróciła przeszczęśliwa! Dziękujemy!!!" (źródło opinii - link)

ZAANGAŻOWANIE WYCHOWAWCÓW

"Syn jest super zadowolony. I my rodzice również. Widać świetną organizację i zaangażowanie wychowawców i reszty zespołu." (źródło opinii - link)

POMYSŁY MEGA

"Najfajniejszy obóz ever. Kadra najlepsza, pomysły mega, świetnie zorganizowany czas. Zero nudy. Dziękujemy i za rok się meldujemy " (źródło opinii - link)

BYŁO LEPIEJ NIŻ SUPER

"Było lepiej niż super!" - to ocena obozu "Dance Mania" w Bukowinie Tatrzańskiej wystawiona przez moją córkę po powrocie." (źródło opinii - link)

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA SUPER OPIEKĘ

"Bardzo dziękujemy za super opiekę nad naszą córką, zwłaszcza Pani Monice. Obóz Camp Girls rewelacja, pyszne jedzenie,mnóstwo ciekawych zajęć i atrakcji, Madzia zadowolona i już planuje jaki temat obozu wybierze za rok, z czystym sercem polecamy" (źródło opinii - link)
 

MEGA DUŻO ATRAKCJI

"Drugie kolonie w życiu mojej córci. Mega dużo atrakcji. Zero nudy. Kadra rewelacyjna, zawsze pomocna i na miejscu. Widzimy się za rok." (źródło opinii - link)

WYCHODZI WAM TO ŚWIETNIE

"Doprawdy, nie wiem jak to robicie, ale róbcie tak dalej, bo wychodzi Wam to świetnie, pozdrawiam mocno i dziękujemy :* :* :*" (źródło opinii - link)

WEDŁUG DZIECI CAŁA KADRA JEST SUPER

"W tym roku dwojka dzieci wyjechala na oboz -camp detektywistyczny.
Dzieciaki wrocily mega zadowolone.
Wedlug dzieci cala Kadra jest suuuper😊 a p.Dominika Kaczmarczyk najlepsza 😊"  (źródło opinii - link)

 

CHŁOPAKI ZADOWOLONE NA MAKSA..

„Właśnie wczoraj odebrałam syna i jego kolegę z obozu w Mikoszewie. Chłopaki zadowolone na maxa.. Już wiem że w przyszłym roku chłopaki też pojadą i już się nie mogą doczekać. Dziękuję organizatorom, opiekunom za to że tworzą zgrany team, że aż chce się wracać. Pozdrawiamy.” (źródło opinii - link)

WSZYSTKO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Drogi Camporcie ogromne podziękowania za ostatnie 10 dni. Wszystko na najwyższym poziomie: kontakt z rodzicami, ośrodek z całym zapleczem, super kadra. Po prostu szacun. Ubolewam, że takie campy kilkanascie, a nawet więcej lat temu można było oglądać tylko na amerykańskich filmach, chętnie sama bym pojechała na taki obóz. Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia za rok. (źródło opinii - link)
 

JEŚLI WAKACJE TO TYLKO W CAMPORCIE :)

Syn właśnie wrócił z campu piłkarskiego. Jest szczęśliwy i zadowolony, co jest dla mnie najlepszą miarą. Za rok znowu chce tam jechać. Jeśli wakacje to tylko w Camporcie https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png  (źródło opinii - link)

WSZYSTKO, ABY RODZIC I DZIECKO CZULI SIĘ DOBRZE

Napiszę tak, pierwsza taka firma, jaką spotkałam, komunikacja Wasza jest wprost nieoceniona, optymizm obsługi podczas rezerwacji i chęć pomocy, naprawdę super, i kadra świetna, widać, że przygotowana, profesjonalna, i nawet jak coś się dzieje, że trzeba reagować, to rekcja błyskawiczna, wszystko, aby rodzic i dziecko czuli się dobrze, to od Was wręcz bije. To dopiero początek naszej przygody z Wami, ale mam nadzieję ze będzie to długa i piękna przygoda. SMsy - super pomysł. Pozdrowienia dla całej kadry. (Źródło opinii - link)


 

JESTEŚMY ZACHWYCONE...

Córka wczoraj wróciła z Camp girl. Jesteśmy zachwycone wspaniałą organizacją całego obozu! Tym bardziej, że był to pierwszy obóz wiec zależało mi na jego wysokiej jakości. Nie żałowałam nawet minuty wyboru Państwa firmy! Mnóstwo zajęć, ciekawe warsztaty tematyczne, wspaniale wyposażony ośrodek, profesjonalna opieka. Polecam z czystym sumieniem i zdecydowanie widzimy się za rok https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png (źródło opinii - link)

KADRA NA MEDAL

Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji całego obozu. Okiełznać tak liczebna grupę 362 dzieciaków to nie lada wyzwanie. Córka pierwszy raz jechała z Wami i z pewnością nie ostatni. Jej radość i zadowolenie to miód na serce dla rodziców. Dziękuje w swoim imieniu za opiekę i moc wrażeń podczas pobytu z Wami.. Wspaniały kontakt z wychowawca, który reagował na każda prośbę. Gratuluje i dziękuje całemu zespołowi Camport za rewelacyjny pobyt w Jantarze Kadra na medal. Dziękuje pięknie w swoim imieniu i Mai 😊 (źródło opinii - link)

ORGANIZACYJNIE - REWELACJA!

Organizacyjnie-rewelacja! Dzieciaki mega zadowolone, rodzice informowani o wszystkim na bieżąco. Moje dziecko pojechało pierwszy raz i ...nie chce wracać https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png   Z pewnością skorzystamy ponownie! (Źródło opinii - link)

 

Zostaw nam opinię!

Jeśli jesteś / byłeś naszym klientem i chcesz podzielić się swoją opinią na temat obozu, zostaw ją tutaj. Opinia nie pojawi się od razu, musi przejść pierw przez moderację, by zabezpieczyć się przed spamem. Dziękujemy!