Drogi Rodzicu, Drogi Camportowiczu, Droga Camportowiczko
i każdy inny podróżniku, który dotarłeś na tę stronę!

 

CAMPORT POMAGAMY!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku już 30 raz, a my gramy razem z nią na #maxMOCY!
Pomagamy działając! Działamy pomagając!
Dołącz do akcji #przytulkajWOŚP! KUP wyjątkową bluzę zaprojektowaną specjalnie na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2022!
W tym roku WOŚP gra pod hasłem: „Przejrzyj na oczy!”, a celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Całą kwotę ze sprzedaży przekazujemy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
Pakiety na licytacji już poszły! Zostały ostatnie sztuki na "kup teraz"

Odliczamy do finału WOŚP!

dni : godzin : minut : sekund
 

Akcje #przytulkaj WOŚP możesz wspierać:
I) Kupując PAKIET “Camport WOŚPfriends” - #przytulkajcie hasztagowe ciuszki Camportowo-WOŚPowe i razem z bliskimi licytujcie zestaw 2 bluz z oryginalnym haftowanym hasztagiem 3D Dostępne rozmiary bluz podane są w specyfikacji - po zakończonej licytacji prosimy o podanie wybranych dla Waszej Rodzinki rozmiarów :)

II) KUPUJĄC BLUZĘ Możesz też kupić bluzę z oryginalnym haftowanym hasztagiem 3D na szybkiej akcji-reakcji i wesprzeć WOŚP na #maxMOCY! Dobro wraca, i to ze zdwojoną siłą, a w naszej bluzie będzie Ci cieplutko na serduchu i na ciałku ;) #uśmiechsię! #LICYTUJ & #przytulkaj  Pakiet Camport WOŚP Rodzinka (link do aukcji) - aukcja zakończona

#LICYTUJ & #przytulkaj Pakiet Camport WOŚP Team (link do aukcji) - aukcja zakończona


#KUP TERAZ & #przytulkaj bluzę Camport - WOŚP (link do aukcji)

#KUP TERAZ & #przytulkaj pakiet WOŚPfriends (link do aukcji)