Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1600
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Baza Camport - Kąty Rybackie

Ciekawość świata, chęć poznawania i doświadczania ciągle nowych rzeczy to nie jest klątwa, to wspaniała cecha, która bardzo często prowadzi do poznania (tym razem nie chodzi o miasto, wybaczcie Wielkopolacy ;) ) i podążania przemyślaną ścieżką. 

Bogactwo doświadczeń daje bogatą przyszłość, to hasło towarzyszyło nam od wielu lat. Najlepszą opcją doznawania nowych doświadczeń jest aktywne życie i czerpanie z niego ile jesteśmy w stanie. Jednak w różnych zakątkach świata, a nawet Polski, doświadczyć można zupełnie różnych rzeczy. Tutaj w tej części trochę sobie pozwiedzamy, robiąc sobie kilka #minitripów, jednak ciągle na #maxMOCY.
 
Baza Camport - Kąty Rybackie z uwagi na umiejscowienie między Zalewem Wiślanym oraz Morzem Bałtyckim, jest idealnym miejscem, by rozpocząć pierwsze podróże. 
#PoznawajPOLSKĘ

Twoimi nowymi doświadczeniami tutaj będą:
- Malownicza, międzynarodowa trasa rowerowa #bikecamp
- Relaksujący rejs po Zalewie Wiślanym
- Pełna wrażeń historia rycerstwa na ziemiach Polski
w narracji z Zamku w Malborku oraz z miasta Frombork
Baza Camport - Kąty Rybackie mieści się w ośrodku Panorama. Z samego ośrodka rozlega się piękny widok na Zalew Wiślany. Ze względu na swoje położenie, Panorama jest świetną bazą wypadową miedzy innymi do takich miejsc jak Frombork, Malbork czy Krynica Morska.
Do dyspozycji na terenie ośrodka:
- Pokoje 3,4,5 osobowe
- Sala rekreacyjna o powierzchni 235 m2
- Sala taneczna z lustrami o powierzchni 175 m2
- 3 sale zajęciowe
- Sala Multimedialna
- Boiska do piłki nożnej: trawiaste, asfaltowe, piaskowe
- Boisko do siatkówki: piaskowe
- Plac zabaw
- 2 zadaszone wiaty z wbudowanym grillem