Bogactwo doświadczeń daje bogatą przyszłość

Świat Camport

Jest mi bardzo miło, że Ty - Camportowiczu lub Ty - Drogi Rodzicu jesteś teraz na tej stronie. A może jesteście razem... tym bardziej się cieszę i przesyłam Wam pozdrowienia.

Mam to szczęście, że praca to moja największa pasja. Razem ze wspaniałym zespołem - kadrą biurową oraz kadrą obozową: kierowniczą, wychowawczą, zespołem animatorów, fotografów i koordynatorów tworzymy cudowny świat Camportu.

Uczestnicy naszych Campów, nasi obywatele, Camportowicze, otrzymują możliwość wprowadzenia zasad, złotych myśli i teorii w ruch napędzany rozbudzaną w nich pasją, odkrywanym talentem i wiarą w swoje nieograniczone możliwości. Zaczynają rozumieć, ponieważ zaczynają działać. Dzięki temu uczą się samodzielności, zdobywają wiedzę, zauważają, że stać ich na znacznie więcej i że mogą zdobywać szczyty. Rozbudzamy w nich wyobraźnię, wpieramy marzenia, pomagamy wyznaczać cele i je skutecznie realizować. Pokazujemy to swoją postawą, motywujemy, zachęcamy i zawsze jesteśmy oparciem. 

Tworzymy programy tak, aby uczestnicy realizując zadania, biorąc udział w warsztatach i zabawach, podejmowali wyzwania i pokonywali słabości. Otrzymując 100% naszego zaangażowania i zapału, zyskują energię do tego, aby działać na takich samych zasadach jak my i czerpać przyjemność z tego, co robią. Nie ma nic piękniejszego, jak iść przez życie z pasją i emocjami towarzyszącymi nowym wyzwaniom. 

Pokazujemy dzieciom, jak ważne są relacje, uczymy zrozumienia, szacunku, licząc, że ta świadomość zostanie z nimi na całe życie. Dzieci czerpią garściami każdego dnia i wierzymy, że umiejętności i doświadczenie zdobyte dzięki pracy nad sobą zostaną z nimi na zawsze.

Najważniejszy jest dla nas uśmiech na twarzach uczestników, ich bezpieczeństwo i rozwój.

Anna Gościniak