Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1600
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Bogactwo doświadczeń daje bogatą przyszłość

Świat Camport

Oto trafiłeś na stronę o nas, dowiesz się tutaj wiele o naszej historii, o misji, o naszym zepsole, czyli o ludziach, którzy tworzą świat Camport. Poznaj nas lepiej, serdecznie zapraszamy do lektury ze świata Camport.  
 

Nazywam się Anna Madajska i jest mi bardzo miło, że Ty - Camportowiczu lub Ty - Drogi Rodzicu jesteś teraz na tej stronie. A może jesteście razem... to tym bardziej się cieszę i wysyłam do Was pozdrowienia. 

Kilka słów wstępu dla Was, abyście poczuli i zobaczyli, jak to u nas wszystko wygląda.

Mam to szczęście, że praca to moja największa pasja. Razem ze wspaniałym zespołem - kadrą biurową oraz kadrą obozową - kierowniczą, wychowawczą, zespołem animatorów, fotografów, koordynatorów i wielu jeszcze innych osób tworzymy ten cudowny świat Camport. Bliżej poznasz nasz zespół klikajć pozycję menu "kadra". 

Nasza Camportowa złota myśl brzymi: Co usłyszysz - zapomnisz, co zobaczysz - zapamiętasz, co zrobisz - zrozumiesz! 

Uczestnicy naszych Campów - czyli nasi obywatele, Camportowicze, otrzymują możliwość wprowadzenia wszystkich zasad, złotych myśli i teorii w ruch, który jest napędzany rozbudzaniem w nich pasji, odkrywania talentu i wiary w swoje nieograniczone możliwości. Zaczynają rozumieć, ponieważ zaczynają działać. 

Pozwalamy uczestnikom myśleć i działać, dzięki temu uczą się samodzielności, odkrywają w sobie zupełnie nową wiedzę, zauważają, że stać ich na znacznie więcej, że mogą zdobywać szczyty. Rozbudzamy w nich wyobraźnię, wpieramy marzenia, pomagamy wyznaczyć cele i je skutecznie realizować. Pokazujemy to swoją postawą, motywujemy, zachęcamy i zawsze jesteśmy oparciem. 

Tworzymy programy tak, aby uczestnicy realizując zadania, biorąc udział w warsztatach i zabawach, podejmowali wyzwania i swoje słabości, jednocześnie otrzymując min 100% naszego zaangażowania i zapału, zyskują energię do tego, aby działać dokładnie tak samo i czerpać przyjemność z tego, co robią. Nie ma nic piększniejszego, jak iść przez życie z pasją i emocjami twowarzyszącymi nowym wyzwaniom. 

Pokazujemy dzieciom, jak ważne są przyjaźnie, relacje, uczymy zrozumienia i szacunku, bo ta wiedza i te nawyki, zostaną z nimi na całe życie. Dzieci czerpią garściami od pierwszego dnia obozu i przez cały czas jego trwania, ale my wierzymy, że zdobyte umiejętności, poznane osoby i doświadczenie zdobyte dzięki własnej pracy zostaną z nimi na zawsze.

Najważniejsze są dla nas uśmiechy na twarzach uczestników, ich bezpieczeństwo i rozwój. Dlatego robimy wszystko, aby na każdym turnusie nasi Camportowicze zdobywali dużo nowych doświadczeń, zyskiwali nowe umiejętności i zawierali nowe znajomości, nawet na lata.