Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1600
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Baza Camport - Łąck

Wow! #maxMOCY! Energia! Wszystko na maxa!
To energia, którą zazwyczaj od nas doświadczacie, ale słuchamy Was i już wiemy, że czasem potrzebujecie również Chill, Relax, Slow i być na chwilę Off...
Dlatego w naszej nowej Bazie Camportowej - Łąck usłyszycie również to! Jest to miejsce, gdzie główną ideą przebiegającą przez nasze i Twoje myśli będzie RÓWNOWAGA.
 
To tutaj wyszalejesz sie za wszystkie dni, w gronie wych wyjątkowych, emanujących tą semą energią ludzi, co Ty. Obejrzymy wspólnie zapierajace dech w piersiach zachody słońca. Spędzimy czas na wspólnej medytacji i pokażemy, co leży w naszym wnętrzu... w Naszych i Waszych sercach.
To będzie nasz mały zakątek, centrum Polski, centrum Nas, centrum Ciebie.

Obejrzyj galerię niesamowitych ujęć tej malowniczej krainy. Camportlandia to miejsce dla Ciebie. Poczuj emocje, które towarzyszą tym wspaniałym obrazom. Czujesz to samo co my poczuliśmy, widząc to po raz pierwszy?

Przekonajmy się!

Baza Camport - Łąck, to miejsce dla młodzieży szukajacej równowagi w życiu, ale jednocześnie, z uwagi na położenie w samym centrum Polski, idealnie nadaje się na pierwszy samodzielny wyjazd dla Twojego dziecka. Dla Twojej równowagi, drogi rodzicu.

W tej bazie widą prym:
- Joga
- Medytacja
- Wyścigi tratw
- Park wodny na jeziorze
- Warsztat emocji
- Samoświadomość
Baza Camport - Łąck mieści się w miejscowości Koszelówka k. Łącka w ośrodku - Zacisze Bis. Znajduje się nad samym jeziorem praktycznie w centrum Polski, co czyni go wspaniałym miejscem na wakacje z praktycznie każdego zakątka Polski.
Do dyspozycji na terenie ośrodka:
- Pokoje 3,4,5 osobowe
- Hala namiotowa 240m2 z parkietem drewnianym
- 3 sale konferencyjne
- Altany na plaży
- Altana ogniskowa
- Plaża przy samym jeziorze
- Strzeżone kąpielisko
- Boisko trawiaste do piłki nożnej
- Boisko ze sztuczną trawą do piłki nożnej
- Boisko do siatkówki plażowej
- Siatka do gry w siatkówę w wodzie
- Park Wodny