Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1800
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Baza Camport - Pogorzelica

Witamy na naszej wizytówce Bazy Camportowej w Pogorzelicy
Baza mieści się w województwie Zachodnio-Pomorskim, więc jeśli mieszkasz w okolicy to sprawdź to miejsce, może okazać się idealnym miejscem na pierwszy wyjazd dla Twojego dziecka! 

Leśne otoczenie ośrodka wraz ze specjalnie przygotowaną dodatkową infrastrukturą jest świetną bazą dla komandosów, chcących rozegrać taktyczne bitwy w Laser Tag! Call of Duty na żywo? Ale bez ryzyka i bólu!

To mamy dla starszych, a co dla młodszych?  Okoliczne leśne tereny dają młodszym okazję poczuć się jak survivalowe albo zwiadowca! Budowanie własnych leśnych baz, odkrywanie tropów, odnajdywanie kierunków w dziczy, czego chcieć więcej? 

A co z dziećmi i młodzieżą, której leśne i wojskowe tematy nie odpowiadają?  enlightened

W naszej Camportlandii znajdzie się coś dla każdego, dlatego mamy również przygotowane propozycje dla tych, którzy jednak wolą być EASY, wolą spędzić czas bez stresu, bez spiny, grając w karty, rozmawiając o różnych tematach, zarówno tych ważnych jak i tych ważniejszych. 


Czy coś jeszcze? Oczywiście!
W każdym campie w Bazie Camportowej – Pogorzelica wyjdziemy na profesjonalny park linowy „Revolta” i pobawimy się w rewelacyjnym Aquaparku „Sandra”. A kto wie, może i trafi się jakiś dłuższy spacer wzdłuż morza? 

 
 
Bazę Camportową - Pogorzelica tworzymy w ośrodku Komandor. Jest to piękny obiekt noclegowy nad polskim morzem, położony w malowniczej okolicy. Ponad 3 hektarowy ośrodek oddalony 500 m od piaszczystej plaży. Teren ośrodka jest ogrodzony.
Otoczony pięknym, pachnącym lasem sosnowym. Na terenie ośrodka do dyspozycji:
  • Siatkowy Park Linowy.
  • W pełni monitorowany obiekt.
  • Sala Tv.
  • Sala dyskotekowa.
  • Sale lekcyjne z tablicami.
  • Pokoje 3 i 4 osobowe.
Tor przeszkód Komandor Pogorzelica
Wiata Komandor Pogorzelica
Plac zabaw Komandor Pogorzelica
Domki Komandor Pogorzelica
Pokoje w domkach