• 2023-02-22

Nasza baza Camport Pogorzelica

Chcesz, aby Twoje dziecko świetnie spędziło wakacje? Obozy organizowane przez Camport w bazie Pogorzelica to fantastyczne opcje dla dzieci od 6 do 18 lat. Jeśli któryś z powyżej wymienionych spodobał się Tobie i Twojemu dziecku, wystarczy zarezerwować odpowiedni obóz na stronie internetowej.

Szukasz idealnego miejsca na spędzenie letniego czasu? Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu, gdzie wysłać swoją pociechę, aby nie tylko odpoczęła od gwaru miasta, ale też spotkała rówieśników i spędziła kilka dni na łonie natury? Bardzo ważne jest, by wybierać obozy organizowane wyłącznie przez profesjonalistów. Zespół osób, które znają się na swoim fachu to strzał w dziesiątkę. Taki właśnie jest Camport, a baza Pogorzelica stoi otworem przed Twoim dzieckiem. Nie zwlekaj — szybciutko zapisz się na nasz letni obóz w bazie, a z pewnością nikt nie pożałuje tej decyzji, ani Ty, ani Twoja pociecha.

Baza Camport Pogorzelica — pierwszy rzut okiem na miejsce wypoczynku

Baza Camport nazywana jest jednocześnie wizytówką firmy. To wspaniałe miejsce mieści się w województwie zachodnio-pomorskim. Jeśli mieszkasz w okolicy lub masz tam znajomych, na własne oczy można sprawdzić, czy baza odpowiada Twoim standardom. Gwarantujemy, że to miejsce może okazać się spełnieniem marzeń Twojego dziecka — chłopca, ale też i dziewczynki.

Możemy pochwalić się bazą otoczoną lasami. Nie brakuje tutaj specjalnie przygotowanej infrastruktury, ale jednocześnie nie wykorzystaliśmy więcej terenu, niż było nam to potrzebne. Bardzo ważna w naszej bazie jest łączność z naturą, dlatego otoczenie lasem uważamy za najlepsze, co może istnieć. Bliskość natury w pierwszych dniach pobytu w naszej bazie może oszołomić, zwłaszcza tych uczestników, którzy pochodzą z miasta. Zapewniamy jednak, że nie będziecie chcieli stąd wyjeżdżać.

Co wchodzi w skład naszej bazy Pogorzelica? Tworzymy ją w ośrodku Komandor. Jest to rewelacyjny obiekt noclegowy, położony zaledwie 500 m od plaży. Teren obozu to aż 3 ha. Całość jest ogrodzona, aby wszyscy uczestnicy byli maksymalnie bezpieczni. Obóz młodzieżowy Pogorzelica otoczony jest pięknym, niesamowicie pachnącym lasem sosnowym. Na terenie ośrodka znajdziecie:
• pełny monitoring,
• siatkowy park linowy,
• salę dyskotekową,
• salę TV,
• sale lekcyjne z tablicami,
• pokoje 3 i 4-osobowe.

Jedno miejsce — wiele wspaniałych możliwości

Dlaczego nasza baza Pogorzelica jest warta uwagi? Przede wszystkim zapewniamy wszystkim uczestnikom godny pobyt oraz gwarantujemy moc atrakcji. Z racji tego, że dookoła króluje las sosnowy, uczestnicy obozu mogą poczuć się niczym w programie o survivalu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w lesie pobawić się również w zwiadowców. Odkrywanie tropów, budowanie własnych baz leśnych, a także odnajdywanie kierunków w dziczy to fantastyczna zabawa dla młodszych, jak i starszych uczestników naszego obozu. Wojskowe potyczki survivalowe mogą się bez przeszkód odbyć, a ci uczestnicy, którzy tylko chcą, mogą poczuć się niczym komandosi w prawdziwej akcji.

Oczywiście tematy leśne to nie jedyne atrakcje, jakie oferujemy. U nas rozerwą się także osoby, którym daleko do bycia miłośnikiem mundurów czy pistoletów. W Camportlandii nie brakuje miejsca dla tych, którzy chcą spędzić czas na chillu, bez spiny, bez stresu, odpoczywając od natłoku codziennych obowiązków, hałasu miasta czy innych rzeczy. Oferujemy granie w karty, rozmowy na najróżniejsze tematy, także te bardzo poważne, których dzieci zwykle nie chcą podejmować z rodzicami oraz wiele innych spokojnych możliwości.

Nierzadko wybieramy się na spacer plażą, który jest oczyszczający dla umysłów. Gramy w planszówki, a jeśli ktoś chce spędzić czas nieco inaczej, polecamy profesjonalny park linowy czy też zabawę w aquaparku.

Konkretne obozy w bazie Pogorzelica

Camport to rewelacyjna firma, która zajmuje się organizacją nietuzinkowych obozów dla dzieci. Są to obozy tematyczne Pogorzelica dedykowane pod konkretne zainteresowania i nie tylko. Do najpopularniejszych, które odbywają się w bazie Pogorzelica, zaliczymy: • Camp Chill Junior — dla dzieci w wieku 10-13 lat, wycieczka do parku rozrywki Pomerania, wycieczka do parku linowego Revolta, wycieczka na plażę do Niechorza, a dodatkowo atrakcje takie, jak: summer bag, jajo challenge, wyścigówka, wieczór gwiazd, balonowe szaleństwo, dubbingowe wyzwanie, gra w puszki, pomidor challenge czy skakanka 5XL. • Camp Creative Girls — dla dziewczynek od 6 do 10 lat, wycieczka do parku rozrywki Pomerania, wycieczka do parku linowego Revolta, a ponadto: projektowanie koszulek, musująca kula, pluszowe wspomnienia, koralikowa bransoletka, filcowe etui, kredowe wyzwanie, piankolina 3 w 1, malowanie stopami, szyszkowe bukiety i wiele innych. • Camp Easy Chilli — dla dzieci od 13 do 18 lat, wycieczka do parku rozrywki Pomerania, wycieczka do parku linowego Revolta, wycieczka na plażę do Niechorza, a ponadto: plener party, baloniada, laser games, świecąca bitwa, gra w puszki, bitwa o flagę i inne. • Camp Paintball Laser Tag — obóz sportowy, dla dzieci od 11 do 15 lat, wycieczka do parku rozrywki Pomerania, wycieczka do parku linowego, wycieczka na plażę do Niechorza, a ponadto bitwy paintballowe, tor biathlonowy, strefa wojownika, balonowy Robin Hood czy sport day. • Campo Power Boys — dla chłopców od 6 do 10 lat, wycieczka do parku rozrywki Pomerania, wycieczka do parku linowego, a poza tym wyścigi latawców, misja zwierzak, sport day, karmnik, memory, Bob budowniczy czy misja terenowa. • Camp Fit Girl - dla dziewcząt 11-18 lat, wycieczka do parku rozrywki Pomerania, wycieczka do parku linowego, wycieczka na plażę do Niechorza, a ponadto spacery i pogadanki, sunset stretching, trening TBC, biegi treningowe, Joga, tabata Squad, zdrowe przekąski, medytacja czy kalendarz treningowy.

Jak załapać się na obóz Camport Pogorzelica?

Chcesz, aby Twoje dziecko świetnie spędziło wakacje? Obozy organizowane przez Camport w bazie Pogorzelica to fantastyczne opcje dla dzieci od 6 do 18 lat. Jeśli któryś z powyżej wymienionych spodobał się Tobie i Twojemu dziecku, wystarczy zarezerwować odpowiedni obóz na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań można również zadzwonić na podany numer — z pewnością je rozwiejemy.

Inne obozy letnie organizowane przez Camport

Obozy organizowane w Pogorzelicy nie są jedynymi, których organizacją zajmuje się firma Camport. Oferujemy również wyśmienitą zabawę w bazach zlokalizowanych w miejscowości Jantar oraz Koszelówka - Łąck. Wśród naszych propozycji nie brakuje ekstremalnych obozów, jak Camp Max Laser Games czy Camp Eksperyment. Organizujemy obóz Camp Świat Magii dla dzieci, które kochają magię oraz Camp Bajkowi Agenci dla tych, którzy chcą się poczuć jak James Bond. Nie brakuje u nas obozów teatralnych, odkrywczych, projektowych, kucharskich, tanecznych, astrologicznych czy piłkarskich.

Niczego się nie obawiaj — Camport to najlepszy wybór!

Firma Camport ma wiele lat doświadczenia w tworzeniu obozów dla dzieci. Programy tworzone są tak, aby uczestnicy podczas realizowania zadań, podejmowali wyzwania oraz pokonywali własne słabości. Opiekunowie angażują się maksymalnie w to, co dzieje się na obozie, dzięki czemu dzieci czują się bezpiecznie. Wielu rodziców już nam zaufało, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wraz ze swoim dzieckiem zdecydowali się na jeden z naszych nadmorskich obozów!