Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1800
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych
Dostęp do fotorelacji otrzymują Państwo 3 dnia obozu, ale zdjęcia znajdziecie już od 1 dnia, dnia przyjazdu.

Dlaczego od 3? Bo pierwsze dni dla fotografów to bardzo intensywna praca. Fotograf również musi zintegrowac się ze wszystkimi uczestnikami, dzięki temu uczestnicy swobodniej czują się w obiektywie.

Oczywistym faktem jest, że Państwo jako rodzice, opiekunowie, dziadkowie będziecie chcieli zobaczyć, jak i z kim bawi się Wasze dziecko podczas obozów na Camporcie. 
Kiedyś po wakacjach trzeba było pojechać do zakładu fotograficznego i wywołać film. Później przyszła kolej na zdjęcia cyfrowe zgrywane na płytę CD, jednak i to wymagało czekania. Trzeba było pierw zebrać cały materiał, zanim można było nagrać go na płytę i wysłać.

Aktualnie działajacy na terenie obozu fotografowie każdego dnia wykonują tysiące zdjęć, selekcjonują je, a następnie wrzucają na wirtualny dysk, do którego macie dostęp tylko Wy, rodzice, którzy na ten konkretny turnus wysyłają z nami dzieci. Dostęp do fotorelacji otrzymujecie już 3-go dnia, a my dbamy o to, by codziennie uzupełniana była fotorelacja o nowe zdjęcia z każdego kolejnego dnia obozu!