Co otrzymujecie w cenie wybierając obóz z firmą Camport?  


TRANSPORT
Cena obozu zawiera przejazd dziecka, w obie strony z wybranych miast w Polsce - pełna lista jest dostępna na stronie każdego campu. Transport na obóz odbywa się autokarem lub PKP.  
UBEZPIECZENIE
Jako nieliczni posiadamy najwyższą sumę ubezpieczenia NNW – 25000,00 zł, ubezpieczenie zawiera podwyższone ryzyko uprawiania sportów – daje to ochronę w przypadku zwichnięć, skręceń i złamań. Współpracujemy z firmą ubezpieczeniową WIENER TU S.A Vienna Insurance Group.
ZAKWATEROWANIE   
Uczestnicy obozów zakwaterowani są w pawilonach, lub domkach z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje są 3,4 i 5 osobowe, z łóżkami pojedynczymi oraz piętrowymi (w zależności od ośrodka). Ośrodki nie zapewniają ręczników, ani kosmetyków hotelowych.
WYŻYWIENIE
Pełne wyżywienie obejmuje 4 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację. Śniadania i kolacje są podawane w formie bufetu szwedzkiego, gdzie oprócz zimnych przekąsek, jest przygotowany ciepły posiłek. Obiad składa się z zupy, oraz drugiego dania. Na podwieczorki uczestnicy obozów dostają m.in: owoce, jogurty, słodkości.
PEŁNA REALIZACJA PROGRAMU
Gwarantujemy realizację wszystkich zajęć zawartych w opisie każdego campu bez dodatkowych opłat. Plan obozu jest dostosowany do warunków pogodowych.
UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI
Bezpieczeństwo jest u nas na pierwszym miejscu, dlatego otrzymujecie od nas Państwo ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. 
Obejmuje ono wyłącznie nagłe choroby, nieszczęśliwe wypadki i zdarzenia losowe, które muszą zostać udokumentowane. Na podstawie dostarczonych przez Państwa dokumentów zwracamy 100% poniesionych kosztów.

FOTORELACJA I WIDEORELACJA  
Podczas obozu kadra wykwalifikowanych fotografów czuwa nad stworzeniem niezapomnianej wakacyjnej pamiątki dla Waszego dziecka. Zdjęcia są umieszczane na dysku, do którego link wysyłamy w 3 dzień obozu.
OPIEKA MEDYCZNA
Na każdym obozie uczestnicy mają zapewnioną opiekę medyczną. W zależności od ośrodka pielęgniarka jest na miejscu lub na telefon. W przypadku choroby, bądź innego urazu niezwłocznie udajemy się do lekarza. 
WYKWALIFIKOWANA KADRA
Kadra opiekunów Camport sto zespół wykwalifikowanych, wyszkolonych wychowawców, animatorów oraz instruktorów, którzy przechodzą obowiązkowe wieloetapowe szkolenie przed każdym sezonem, aby zapewnić jak najlepszą opiekę Państwa dziecku.
CAŁODOBOWA INFOLINIA
W dniu przejazdu dziecka na obóz oraz z obozu, otrzymują Państwo telefon do kierownika transferu, który jest pod telefonem całą dobę. Numer do wychowawcy otrzymują Państwo w 1 dzień obozu, po przydziale dzieci do grup, natomiast do kierownika obozu w drugi dzień.
SERWIS SMS  
Dzięki serwisowi SMS otrzymują Państwo od nas wszystkie najważniejsze informacje zarówno przed, jak i w trakcie wyjazdu. Poprzez serwis sms informujemy jak przebiega podróż Państwa dziecka, wysyłamy link do fotorelacji oraz numery telefonów do opiekuna i kierownika. 
UPOMINKI I NIESPODZIANKI
Każdy Camportowicz otrzymuje czapkę, która po obozie pozostaje jako pamiątka. Służy ona także bezpieczeństwu podczas pobytu. Chroni przed słońcem i zapewnia widoczność podczas wyjść poza teren ośrodka.