Zadzwoń 792777771 pon.-pt.: 800-1800
Administratorem Twoich danych jest Anna Madajska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Camport Anna Madajska KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Co otrzymujecie w cenie wybierając obóz z firmą Camport?  

TRANSPORT

Możesz wybrać dowolne miasto wyjazdu oraz powrotu dziecka bez żadnych dodatkowych opłat (wyjazd ze wszystkich dużych miast w Polsce – pełna lista dostępna na stronie każdego Campu). Jeżeli Twoje dziecko będzie wyjeżdżać z jednego miasta, a musi wrócić w inne miejsce – to żaden problem, możesz wybrać inne miejsca. Transport odbywa się autokarami prywatnych przewoźników, z którymi współpracujemy już od kilku lat. Autokary zamawiamy maksymalnie 10-letnie, ale z reguły i tak otrzymujemy te najnowsze pojazdy. Są także nitki PKP, na które to my kupujemy bilety, więc o nic nie musisz się martwić! Pociągami dojeżdżamy ze Szczecina i z Białegostoku – obozy w Jantarze, z Gdańska – obozy w Pogorzelicy, z Wrocławia i Gdyni – obozy w Poroninie. Ze wszystkich pozostałych miejsc, transport odbywa się autokarami.

UBEZPIECZENIE

Jako nieliczni posiadamy najwyższą sumę ubezpieczenia NNW – 25000,00 zł, ubezpieczenie zawiera podwyższone ryzyko uprawiania sportów – daje to ochronę w przypadku zwichnięć, skręceń i złamań. Współpracujemy z firmą ubezpieczeniową WIENER TU S.A Vienna Insurance Group.

ZAKWATEROWANIE   

W doborze ośrodków zawsze kładziemy nacisk na jakość zakwaterowania i warunki sanitarne. Mamy określone wysokie standardy, których zawsze się trzymamy, aby nasi uczestnicy mieli przyjemny pobyt w nowoczesnych pokojach. Zakwaterowanie jest w pawilonie lub w domkach, a pokoje są z pełnym węzłem sanitarnym (pokoje 3,4 oraz 5 osobowe). W zależności od ośrodka są w pokojach łózka piętrowe, jak i pojedyncze. Ośrodki natomiast nie zapewniają ręczników, ani kosmetyków hotelowych. 

WYŻYWIENIE

Wyżywienie w każdym ośrodku, to domowe, pyszne jedzenie przygotowywane codziennie, na miejscu przez kucharzy ośrodka. Zawsze są to 4 posiłki – śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Śniadania i kolacje są w formie bufetu szwedzkiego, dodatkowo przygotowane jest zawsze coś ciepłego np. jajecznica, jajka sadzone, naleśniki, parówki, zapiekanki, pieczone ziemniaczki, kiełbaski, makarony. Natomiast obiad – 1 danie podawane jest do stolików, a 2 danie wydawane jest przez obsługę ośrodka przy stołach szwedzkich, gdzie można wybrać sobie dodatki. W ośrodku w Poroninie obiady całkowicie są podawane do stolików. Podwieczorki są bardzo zróżnicowane i rzadko zdarza się, aby się powtórzyły. Codziennie jest wydawany jeden typ podwieczorku, a są to m.in. owoce, lody, jogurty, słodkości.

PEŁNA REALIZACJA PROGRAMU

Gwarantujemy pełną realizację wszystkich zajęć z programu, który wybierzesz dla swojego dziecka. Nie ma dodatkowych opłat za atrakcje, wszystkie zajęcia z programu są w cenie obozu. W przypadku niepogody zamieniamy zajęcia, które nie mogą odbyć się w deszczu, na zajęcia z programu, które mogą być przeprowadzane na sali. Dlatego nie ma szczegółowego programu prze obozem, ponieważ dostosowujemy rozpisywanie programu do warunków pogodowych, aby nic nas nie zaskoczyło, a program mógł być w pełni zrealizowany. W przypadku wycieczek fakultatywnych lub podczas zimowisk, wyjazdów na stok, kiedy pogoda uniemożliwia realizację, wtedy po uprzednim poinformowaniu Cię o zaistniałym fakcie, realizujemy program zastępczy, równie atrakcyjny lub o równowartości atrakcji.

UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI

Specjalnie w trosce o Twoje dobro stworzyliśmy Parasol Ochronny Camport! Z nami jesteś w 100% bezpieczny, dzięki ubezpieczeniu, które otrzymujesz od nas GRATIS! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji, daje Ci gwarancję zwrotu poniesionych przez Ciebie kosztów w przypadku choroby, nieszczęśliwego wypadku, który uniemożliwia wzięcie udziału w obozie dziecka, ubezpieczyciel pokrywa poniesione koszty. Więcej szczegółów w - > warunkach ubezpieczenia

FOTORELACJA I WIDEORELACJA  

Nasza kadra fotografów czuwa nad tym, aby stworzyć dla Ciebie i Twojego dziecka niezapomnianą pamiątkę z wakacji. Dlatego gwarantujemy bezpłatną fotorelację, ponieważ naszym mottem jest Tworzyć Najlepsze Wspomnienia! Otrzymasz od nas link do fotorelacji, o którym poinformujemy Cię sms-em. Codzienna dawka zdjęć utrwalających wakacyjną przygodę.

OPIEKA MEDYCZNA

Bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego dbamy, aby nasi uczestnicy byli pod dobrą opieką. Na każdym obozie zapewniamy opiekę medyczną. W zależności od ośrodka pielęgniarka jest na miejscu, na telefon lub jest lekarz w najbliższej przychodni. W przypadku choroby niezwłocznie udajemy się do lekarza. 

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Bardzo duży nacisk kładziemy na kształcenie Naszej Kadry. Nie przyjmujemy osób przypadkowych, a selekcjonujemy CV wśród kilkuset zgłoszeń. Kadra Camport to zespół wykwalifikowanych, wyszkolonych wychowawców, animatorów oraz instruktorów, którzy przechodzą obowiązkowe wieloetapowe szkolenie przed każdym sezonem. Dlatego gwarantujemy najlepszą opiekę nad Twoim dzieckiem!

CAŁODOBOWA INFOLINIA

Całodobowa infolinia w dniu transferu. Otrzymujesz numer do kierownika transferu, na wypadek zaistnienia nieoczekiwanej sytuacji, kierownik jest pod telefonem całą do w krytycznych przypadkach można skontaktować się z biurem. Otrzymują Państwo Numer do kierownika obozu oraz wychowawcy otrzymują Państwo po przyjeździe dzieci do ośrodka.

SERWIS SMS  

Dzięki serwisowi SMS otrzymujesz od nas wszystkie najważniejsze informacje zarówno przed, jak i w trakcie wyjazdu. Poprzez serwis sms wiesz także, kiedy otrzymasz fotorelację z obozu, a także, kiedy są wejścia na żywo.

UPOMINKI I NIESPODZIANKI

Każdy Camportowicz otrzymuje czapkę, która po obozie pozostaje jako pamiątka. Służy ona także bezpieczeństwu podczas pobytu. Chroni przed słońcem i zapewnia widoczność podczas wyjść poza teren ośrodka.  


DODATKOWO W PRZYPADKU OBOZÓW ZIMOWYCH W CENIE WYSTĘPUJĄ: 

KARNETY NA STOKI

Każdy Camportowicz otrzymuje 5 karnetów na stoki, w których do zrealizowania ma 18 godzin na stoku.