Pysk i oko konia w stajni na farmie jantar podczas szykowania do jazd na obozie jeździeckim
  • 2019-05-17

Historia o Camp Horses

Cześć! Dość często pytacie nas, do jakiej stajni jeździ nasz Camp Horses… Posłuchajcie więc opowieści 😉

Obozy jeździeckie nad morzem Camp Horses - Konny w Farmie Jantar

Posłuchajcie Opowieści:

🗣 📍"Witamy w Stajni na Farmie Jantar. Oprowadzimy was po naszej stadninie. Naszymi mieszkańcami są konie, które przyjacielskim rżeniem witają odwiedzających.


Wśród nich są wierzchowce małe i duże. Na hali w galopie pędzą te małe. Hucuły, Tinkery, Koniki Polskie, szkolą radośnie młodsze narośle, bo uwaga pojawiły się ŹREBAKI!

Obok, dosłownie za rogiem, na placu jeździeckim, te większe: Najpierw Ślązaki, majestatycznie, Wielkopolaki, nieustępliwie. A po chwili, tuż za nimi, Małopolaki biegną z zachwytem.

Stajnia bogato wyposażona, przyborami po brzegi jest wypełniona. Ma piłki, stojaki, drągi pachołki i cavaletti, kaski ochronne i kamizelki. Nauka z zabawą tu idą w parze, ale wszystko w bezpiecznym wymiarze!

Z końskiego grzbietu wszystko ładniej wygląda, a malownicza okolica staje się wprost olśniewająca! Duża tu rola jest instruktora, co wchodzi często w rolę mentora, nauczyciela, a czasem, po prostu przyjaciela. Zawsze staje na wysokości zadania dzieląc się pasją i wiedzą bogatą.

Lecz pamiętaj, że konie to pasja, ale to nie tylko jazda. Ubrudzić też trzeba i buty, i ręce, raz w słomie, raz w sianie, raz… może wystarczy. Ale przecież dla koniarza toż to sama frajda. Koń wie i widzi…. odwdzięczy się… "📍
🤜🤛 
Zdjęcie dwóch białych koni z brązowymi łatami prawdopodobnie rodzina, mama i dziecko zrobione podczas obozu konnego na farmie jantar