Uśmiechnięta tańcząca dziewczyna z długimi włosami jako zdjęcie główne do artykułu co zabrać na obóz taneczny
  • 2020-04-22

Co zabrać na obóz taneczny

Często zadajecie pytanie co wziąć ze sobą na  Obóz taneczny? Zastanawiacie się czy codzienne ubrania wystarczą? Czy wziąć coś szczególnego? Jakie buty będą najlepsze? To miejsce, w którym odpowiemy na Wasze pytania 😊
 

Jakie rzeczy zabrać na zajęcia/warsztaty taneczne?


Przede wszystkim muszą to być rzeczy wygodne, w których będziecie czuli się swobodnie, nie będą krępowały Waszych ruchów. Dobrym pomysłem będą krótkie spodenki bądź legginsy i koszulka z krótkim rękawkiem. Ważne, aby obuwie, w których będziecie tańczyć były również wygodne.
 

Ile w takim razie zabrać rzeczy na zajęcia taneczne?


Każdego dnia zajęcia taneczne odbywają się w 2-3 blokach, a obóz trwa 14 dni to ilość odzieży sportowej należy dostosować do ilości zajęć. Pamiętajcie, żeby nie zabierać ze sobą połowy szafy, ale z drugiej strony, żeby ilość ubrań była adekwatna. Ilość koszulek i spodenek powinna być więc większa niż przy zwyczajnym obozie młodzieżowym. Warto też zapewnić sobie przynajmniej jeden komplet czarnych ubrań, scenicznych. Czarne skarpetki, czarne przylegające spodnie i czarna przylegająca koszulka. Pozostałe rzeczy to tak naprawdę te z  >> niezbędnika camportowicza <<.

 

Czy warto jeszcze o czymś pamiętać?


Najważniejsze są rzeczy do zajęć tanecznych, ale pamiętajcie, że nie samymi zajęciami czy warsztatami wypełniony jest program obozu. Jest również sporo zajęcia ogólnorozwojowych, takich jak park linowy, basen, gry i zabawy. Na tego typu zajęcia zabierzcie ze sobą rzeczy codzienne. Pamiętajcie również o cieplejszych rzeczach w przypadku pogorszenia pogody.

Na podsumowanie polecam do zapoznania się z jak spakować dziecko albo innymi poradnikami, na temat efektywnego pakowania, jest tego pełno w internecie. 😊

#PRZYTULKAJ