• 2021-03-26

Lato 2021 Rezerwujesz Bez Ryzyka!
„Obyś żył w ciekawych czasach” starożytna klątwa z dalekiego wschodu zdaje się w ostatnim czasie sprawdzać. I rzeczywiście czasy mamy baaaardzo ciekawe. Całkiem zrozumiałym jest podejście ostrożne i zapobiegliwe. Jeśli obawiasz się rezerwować miejsca na lato, z pewnością uspokoi Cię to co przeczytasz poniżej.
 

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji w cenie obozu!Od samego początku dajemy wszystko w cenie! U nas nie ma żadnych ukrytych i dodatkowych kosztów, ponieważ naszą dewizą jest jakość oraz potrzeba dawania od siebie, jak najwięcej. Również jest to ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu. W standardowym okresie rezerwując sobie miejsce na wyjazd z półrocznym wyprzedzeniem ciężko jest wszystko przewidzieć, a przypadki chodzą po ludziach. Niestety o takich rzeczach myśli się po czasie. Postanowiliśmy, więc już dawno zadziałać z naszym ubezpieczycielem i od razu w standardową ofertę dodaliśmy to ubezpieczenie. Dzięki temu w razie losowego zdarzenia, choroby dziecka czy kontuzji, Twoje środki nie przepadają, ale wracają do Ciebie!
Nie musisz za NIC dodatkowo płacić, aby być bezpiecznym! Masz to od razu w cenie wyjazdu!

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniu
 

Zapłać zaliczkę bonem bez dopłacania różnicy!Rząd wyszedł z propozycją wsparcia całej turystyki dodatkową pomocą w formie Bonu Turystycznego, warto tę możliwość wykorzystać. Dlatego, jeśli wpłacasz zaliczkę za pomocą Bonu Turystycznego nie musisz dopłacać różnicy. Bon uznajemy już jako całość zaliczki, a resztę dopłacasz dopiero przed samym wyjazdem. Dzięki temu, nie musisz się martwić, że zamrozisz swoją gotówkę, która zawsze może się przydać. A w przypadku odwołania wyjazdu kwota z bonu wraca, na Twój numer bonu, do ZUS. pamiętaj, że bon turystyczny możesz wykorzystać tylko w przypadku usług turystycznych do końca marca 2022 roku.
 

W przypadku zakazu organizacji przysługuje Ci 100% zwrot.
A skoro już mówimy o odwołaniu i zwrotach. Ryzyko, iż obozy letnie zostaną odwołane jest znikome. Świadczą o tym chociażby działania organizacji POT, która wspiera obsługę i działanie bonu. Organizacja planuje i promuje turystykę lokalną, która ma rozpocząć pełne działanie już od września! Co tyczyć się będzie również wycieczek szkolnych. Jednak ostrożności nigdy za wiele, stąd powyższe kroki (ubezpieczenie i zaliczka samym bonem) i ta informacja. Jeśli jednak organizacja obozów letnich zostałaby zakazana, to każdemu klientowi, który był na tę usługę zapisany należy się 100% zwrot poniesionych kosztów. W jakiej formie? To zależy od rozwiązania prawnego, jaki przedstawi rząd, w momencie wnoszenia zakazu. Może być to np. za pomocą Funduszu Gwarancyjnego, jak wyglądało to w przypadku wycieczek z jesieni 2020 roku. Może być to w postaci Vouchera na kolejny rok, osoby z takim Voucherem mają pierwszeństwo wyboru terminu i campu w kolejnym roku, a całą kwotę przepisujemy na nową rezerwację.
 

Lato 2020 bez zachorowań!Dbamy o bezpieczeństwo zarówno uczestników, jak i kadry. Dlatego zabezpieczamy się, jak tylko możemy przed ewentualnym zakażeniem, jednocześnie dbając o dobrą zabawę uczestników. Z uwagi na sytuację na świecie przy organizacji wyjazdów opracowaliśmy specjalne procedury bezpieczeństwa, które w zeszłym roku sprawdziły się w 100%! Udało nam się przejść w świetnej zabawie przez lato bez żadnego przypadku zachorowania. Między innymi z uwagi na ogromną ilość środków dezynfekujących. Czyściliśmy wszystko, każdy laser-tag, każdą piłkę, nawet każdy pachołek! Przesada? Być może, ale działało! To i wiele innych punktów procedur. Ograniczanie do minimum kontaktu z osobami spoza ośrodka, odległości między grupami, czy maseczki w drodze na plażę, a na plaży odgradzanie przestrzeni, by znów, nie kontaktować się z innymi osobami. To oczywiście nie wszystkie działania, ku bezpieczeńśtwu, a tylko te podstawowe.


A jeśli potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń do nas!