Zimowiska odhaczone - pozytywnie zakończone!Czas śnieżnego szaleństwa dobiegł już końca. Nadeszła więc pora na krótkie podsumowanie. Za nami kolejne turnusy pełne sportowej, zimowej energii.
Cieszymy się, że obozy narciarskie i snowboardowe zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych uczestników okazały się wspaniałą zabawą oraz wyzwaniem.
Zimowa frajda również znalazła grono wielbicieli kreatywnych zabaw na śniegu.

Cudownie było patrzeć, jak rozwijacie swoje sportowe umiejętności i pasje. Niektórzy z Was stawiali przy Nas swoje pierwsze „kroki” na stoku. Nie posiadamy się z radości, że mogliśmy Wam w tym pomóc.

 
Poza zwycięstwa po zjechaniu ze stoku wykonana przez kilkunastoletnie dziecko

Zabawa i odpoczynek podczas ferii zimowych


Mamy nadzieję, że każdy odczuwa satysfakcję ze swoich osiągnięć po tygodniu sportowego szaleństwa. A poza fizycznymi umiejętnościami mamy nadzieję, że udało się Wam również zdobyć spokój psychiczny, zrelaksować się i nabrać sił przed ostatnimi miesiącami szkoły.

Czujemy się zobowiązani podziękować każdemu z osobna za obecność, dobrą zabawę i pozostawienie cudownych wspomnień. Mamy nadzieję, że Wy również z taką niecierpliwością jak my wyczekujecie kolejnych turnusów w przyszłych latach. Ale zanim one przyjdą czeka nas jeszcze cudowny czas letnich obozów, na których mamy nadzieję, że również się spotkamy!

Przesyłamy Wam gorące pozdrowienia i moc serdecznych uścisków!

Na koniec #przytulkajcie kilka fotek.