Rekrutacja Nowej Kadry Camport
  • 2019-04-08

Rekrutacja 2019!

Rekrutowanie nowej kadry obozowej to obowiązek każdego rozwijającego się organizatora wypoczynku dla dzieci. Poniżej opiszemy Wam jak to wygląda u nasz i jak my podchodzimy do tego bardzo poważnego tematu.


Z każdym rokiem liczba uczestników naszych obozów diametralnie wzrasta. Pamiętamy jeszcze pierwszy nasz obóz, który liczył około 60 osób, a w te wakacje planujemy zapewnić wypoczynek blisko 3000 uczestników! Na prawie każdym z naszych turnusów będzie Nas blisko 500 osób!
Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, za zaufanie jakim nas obdarzacie. Coraz częściej odbierając telefon słyszymy w słuchawce: „Moja znajoma opowiadała, że jej dziecko było z Wami rok temu i wróciło bardzo zadowolone! Dobre słowo i gorące polecenie Waszych usług, przekonały Nas do wysłania naszej pociechy na Wasz obóz.”
Niezwykle miło prowadzi się takie rozmowy. Dodaje nam to jeszcze więcej chęci i zapału do pracy! To Wy utwierdzacie Nas w przekonaniu, że to co robimy jest dobre.


Zwiększona ilość uczestników wiąże się również ze zwiększonym zapotrzebowaniem na kadrę obozową. Niezbędne jest do tego prowadzenie rekrutacji.

W sobotę 06.04.2019 roku odbyła się tegoroczna jej edycja. Napłynęło do nas blisko 200 zgłoszeń i CV potencjalnych kandydatów. Po wstępnych rozmowach spośród tej grupy zaprosiliśmy 22 osoby do Łodzi na kolejny etap rekrutacji.

Przez 8 godzin nasza grupa wybrańców była pod czujną obserwacją siedmioosobowej komisji. Testowaliśmy otwartość ich umysłów, kreatywność oraz spontaniczność. Sprawdzaliśmy, jak radzą sobie z działaniem pod presją czasu oraz w sytuacjach nagłych, niespodziewanych. Sporządziliśmy obszerne notatki na temat każdej z nich.  Musimy mieć pewność, że nasza kadra będzie potrafiła przeprowadzić zajęcia na najwyższym poziomie oraz odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo naszych obozowiczów.

Już w najbliższy weekend, na naszą kadrę obozową czeka intensywne szkolenie uzupełniające. Postaramy się przekazać im jak najwięcej informacji o systemie naszej pracy, obowiązujących procedurach oraz oczekiwaniach względem ich pracy.

To nie koniec ich edukacji. W weekend majowy organizujemy tygodniowe, kompleksowe szkolenie dla wszystkich członków naszej kadry. Dbamy o to, aby ich profesjonalizm zapewnił Waszym dzieciom najlepsze wakacje!