Masz w domu prawdziwy wulkan energii i brakuje Ci już pomysłów jak go rozładowywać? A może Twoje dziecko poza ekranem komputera nie widzi świata, a jego ciało rozpaczliwie woła o pomoc? Świetnie trafiłeś, czytaj dalej, mamy rozwiązanie obu przypadków.
W tym roku postanowiliśmy udoskonalić nasze obozy sportowo-sylwetkowe. Podzieliliśmy je na trzy odrębne campy, dając tym samym możliwość jak najlepszego dopasowania obozu pod preferencje Twojego dziecka, a przede wszystkim pod jego kondycję fizyczną. Wyróżniliśmy:

 

CAMP ODCHUDZANIE – Obóz dla dzieci borykających się z nadwagą


Problem z nadprogramowymi kilogramami? To obóz przygotowany specjalnie pod potrzeby Twojego dziecka! Oparty na bezinwazyjnych, nieobciążających stawów treningach, powoli i stopniowo wprowadzających ciało w świat sportowych wyzwań.
Dodatkowo zapewnione jest pełne wsparcie dietetyka oraz trenera mentalnego, którzy dołożą wszelkich starań, aby przekierować nastawienie uczestników na pozytywne tory, zmierzające wprost do osiągnięcia celu.
Nie wiesz, jak prawidłowo zbilansować dietę? Co warto jeść, a czego unikać, aby cieszyć się zdrowiem i wspaniałym ciałem? Grono naszych profesjonalistów przekaże Twojemu dziecku zarówno te, jak i wiele innych cennych wskazówek.
Pragniemy, aby każdy z uczestników wrócił do domu z poczuciem, że droga do zdrowej, upragnionej sylwetki stoi przed nim otworem.


Dziewczyna ubrana w gruby żółty strój imitujący masę sumity, wykonuje gest zwycięstwa unosząc ręce do góry


Camp FIT SYLWETKA – obóz fitnessowy dla zakręconej na punkcie sportu młodzieży

Jeśli Twoja pociecha jest osobą aktywną, lubiącą sportowe wyzwania i uczucie pozytywnego zmęczenia po całym dniu fizycznych zmagań, wybierz ten Camp sportowy.
Program przepełniony jest różnego rodzaju zajęciami z zakresu wzmacniania, stretchingu i budowania stabilizacji. Oferta jest również bogata w zajęcia fitness, zumbę, aqua aerobic, a nawet sporty drużynowe, park linowy czy balonową siatkówkę.
Zajęcia z nastawieniem na profesjonalny trening, przeplatane sportowymi zabawami, czynią ten obóz niezwykle aktywną petardą! Nie ma tu miejsca na nudę! Poza fizycznymi zmaganiami, tak jak na campie odchudzanie, również odbywają się zajęcia z dietetykiem i trenerem mentalnym.
Masa żywieniowych ciekawostek, szereg różnorodnych zajęć, naładują sportowe baterie na cały kolejny rok!

 

CAMP EXTREEM – obóz sportowy dla najtwardszych


Prawdziwa sportowa BOMBA! Twoje dziecko ma problem, żeby usiedzieć na miejscu? Każdy dzień kończy z poczuciem, że roznosi Go energia? Tobie brakuje już sił i pomysłów na sportowe zmagania? Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i przedstawiamy Wam idealną ofertę!  
Gwarantujemy, że już po pierwszym dniu przygotowanych przez nas atrakcji Twoje dziecko padnie szczęśliwie wykończone i spokojnie prześpi całą noc! A od rana zabawa zaczyna się od nowa. Zajęcia biegowe, obwodowe, z obciążeniem i bez.
Ale bez obaw! Przewidziane są też chwile wytchnienia na zajęcia w wodzie lub stretching dla rozluźnienia mięśni po intensywnym wysiłku.
 

Obóz idealny dla fanów sportowego szaleństwa! Dajemy z siebie 200%, ćwiczymy mocno i intensywnie przez cały obóz!

Przekaż dziecku, aby postawił znajomym wyzwanie i zapisał się całą paczką na ten EXTREMALNY WYPOCZYNEK! :D


Namawiaj znajomych i zapisujcie się już dziś na jeden z najlepszych obozów sportowych lata 2019!

 
Zdjęcie grupowe dziewczyn po treningu fitnesowym