Dziękujemy za wspólne Lato!

Cześć!
Na pewno widzieliście już filmik na facebooku, w którym osobiście dziękowała wam Anna Madajska.
Jeśli jednak nie, to chcieliśmy Wam bardzo podziękować za sezon letni 2019. Były to kolejne gorące Wakacje, pogoda znowu nam dopisała, większość lata była słoneczna. Był to czas budowania relacji, tworzenia przyjaźni, zabawy i motywacji.
Informacje o tym, że trzeba się z wami pożegnać na kolejne miesiące przyjęliśmy z wielkim bólem, ale też nadzieją. Nadzieją, że spotkamy się znów, a ten czas przyniesie nowe możliwości.

 

Więc co dalej?

 

Wakacje już się skończyły, jawnie pokazuje nam to pogoda za oknem. Bardziej wietrzna i chłodniejsza, ciut bardziej deszczowa, dni stają się coraz krótsze, a noce coraz dłuższe. Masakra, nie?
Ma to oczywiście swoje dobre strony bo łatwiej można się wyspać 😉, łatwiej przysiąść do ulubionej książki lub niezbędnych podręczników. Klimatyczny wieczór z gorącym kakao lub przed kominkiem daje możliwości przeżycia innych, nowych doświadczeń.
Ale co najważniejsze, koniec lata zapowiada rychłe przyjście zimy!

Jeśli z nami jeździcie, to już wiecie, że obozy organizujemy zawsze w najlepszych ośrodkach zapewniający najlepszy komfort, wyżywienie, bazę rekreacyjną.
Terminy zimowisk na sezon 2019/2020 już są dostępne!

Co przygotowaliśmy dla was na ten sezon?


Przede wszystkim nowe stoki, poza sprawdzonym SucheSki w poroninie będziemy również jeździć na GrapaSki oraz KozieniecSki w Czarnej Górze.
Co więcej? Czeka na Was Snowball Blaster, profesjonalny sprzęt do prawdziwych bitew na śnieżki.
Mieliśmy dużo pytań odnośnie zimowisk od tej części z was, która nie jeździ na nartach, ani snowboardzie. A więc, co z wami?
Wracamy do dawnej formuły zimowisk tematycznych, ponownie uruchamiamy Camp Taneczny, abyście mogli kontynuować swój rozwój w tej bardzo wymagającej dyscyplinie. Dla młodszej camportowej ekipy jest też Camp Lego i Zimowa Frajda.

PS. W Pytaniu #MaxMocy czy #MocNaMaxa wygrała opcja pierwsza, tak więc…

#Przytulkaj #MaxMocy i #idźwdobrze